Churchill Contempo Cafe

Solidna, grubościenna porcelana kawowa do kawiarni, hoteli, restauracji. Niezawodna manufaktura Churchill zadbała, by Churchill Cafe Collection Contempo idealnie odpowiadało swoimi parametrami technicznymi intensywnemu użytkowaniu w kawiarni. Filiżanki Cafe Contempo Churchill można do woli podgrzewać, by podana w nich kawa była dłużej ciepła i by cieszyła maksymalnym aromatem kawoszy. W serii Churchill Contempo Cafe znaleźć można także filiżanki do herbaty oraz talerze deserowa. Dostępna jest także linia obiadowa białej porcelany Churchill Contempo

Churchill Contempo Cafe  Jest 19 produktów.

 • 64,00 zł Dostępny

  Dzbanek 340 ml Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  64,00 zł
  Dostępny
 • 15,50 zł Dostępny

  Spodek do filiżanki do latte 157 mm Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  15,50 zł
  Dostępny
 • 20,00 zł Dostępny

  Filiżanka do latte 340 ml Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  20,00 zł
  Dostępny
 • 18,90 zł Dostępny

  Kubek 284 ml - CHURCHILL Cafe Collection Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.

  18,90 zł
  Dostępny
 • 14,90 zł Dostępny

  Spodek do filiżanki kawy / herbaty 247mm Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  14,90 zł
  Dostępny
 • 16,90 zł Dostępny
  Dostępny
 • 8,50 zł Dostępny

  Spodek do filiżanki do kawy 142 mm ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  8,50 zł
  Dostępny
 • 13,90 zł Dostępny

  Filiżanka do kawy 110 ml ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  13,90 zł
  Dostępny
 • 9,50 zł Dostępny

  Spodek do filiżanki espresso 118 mm Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  9,50 zł
  Dostępny
 • 11,50 zł Dostępny

  Filiżanka do espresso 70 ml Doskonały pomysł na zaserwowanie rozmaitych rodzajów kawy i herbaty. Cafe Collection zaprojektowanie, aby zaspokoić wyrafinowane potrzeby i gusta miłośników napojów.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  11,50 zł
  Dostępny
 • 22,90 zł Dostępny

  Pokrywka do cukiernicy Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  22,90 zł
  Dostępny
 • 14,50 zł Dostępny

  Cukiernica bez pokrywki 185 ml Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  14,50 zł
  Dostępny
 • 19,90 zł Dostępny

  Filiżanka 304 ml Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  19,90 zł
  Dostępny
 • 19,90 zł Dostępny

  Filiżanka 227 ml Churchill Contempo Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  19,90 zł
  Dostępny
 • 16,90 zł Dostępny

  Filiżanka 185 ml Churchill Contempo Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  16,90 zł
  Dostępny
 • 38,50 zł Dostępny

  Sosjerka / mlecznik 285 ml Churchill Contempo Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  38,50 zł
  Dostępny
 • 31,90 zł Dostępny

  Sosjerka / mlecznik 142 ml Churchill Contempo Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  31,90 zł
  Dostępny
 • 26,90 zł Dostępny

  Sosjerka / mlecznik 70 ml Churchill Contempo Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PRZED KUPNEM PROSIMY O KONTAKT.

  26,90 zł
  Dostępny
 • 12,90 zł Dostępny

  Talerz płytki 165 mm Miękkie i rzeźbione formy Contempo oferują klientowi bardzo stylowy i indywidualny wygląd. Centralna płaska część talerzy, wzmocniona miękką krzywizną skrzydła to idealna rama dla dania.

  12,90 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów