Sztućce Sola Luxor

Sztućce Sola Luxor to bardzo wyjątkowa linia sztućców wykonanych w całości ze stali nierdzewnej 18/10. Oznacza to, że w 18% sztućce zrobione są z chromu i w 10% z niklu. Dzięki temu połączeniu sztućce są wyjątkowo odporne na mikropęknięcia, co zapobiega także namnażaniu się bakterii. Sztućce Sola Luxor to propozycja naszego sklepu internetowego dla tych z Państwa, którzy szukają nowoczesnych, delikatnych sztućców o wysokim połysku. Są to zatem sztućce o dyskretnym, współczesnym uroku, które nadają się do każdej stołowej stylizacji zarówno w domu jak i w restauracji.

Sola Luxor - sztućce na sztuki

W naszym sklepie internetowym kupicie Państwo sztućce Sola Luxor na sztuki. Tego rodzaju rozwiązanie zadowoli zarówno właścicieli gastronomii jak i osoby kupujące sztućce do domu, ponieważ kupując na sztuki można dobrać swój indywidualny zestaw zarówno sztućców do jedzenia jak i do serwowania.

Sztućce do gastronomii? Oczywiście Sola Luxor!

Dobra cena i doskonała jakość stali nierdzewnej w połączeniu z wyśmienitym wzornictwem to cechy charakterystyczne sztućców Sola Luxor. Jeśli jesteś właścicielem gastronomii i chcesz kupić dużą ilość sztućców, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Sztućce Sola Luxor  Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów