Porcelana GenWare

Nasza oferta naczyń gastronomicznych Royal Genware oferuje profesjonalną jakość i trwałość, dzięki czemu idealnie nadaje się do gastronomicznych punktów gastronomicznych, takich jak restauracje, hotele i firmy cateringowe. Kolekcja zawiera fantastyczny wybór delikatnych porcelanowych naczyń, białej porcelany oraz w pełni zeszklonych naczyń.

Porcelana GenWare  Jest 18 produktów.

Podkategorie

  • Aqua blue terra porcelain

    GenWare to brytyjski producent porcelany, który rozpoczął swoją działalność w 1965 roku. Naczynia tej marki są stworzone przede wszystkim z myślą o wysokich wymaganiach gastronomii; są to więc naczynia wytrzymałe na wielokrotne zmywanie oraz odporne na działanie zarówno niskich jak i wysokich temperatur. GenWare to szeroki wybór nie tylko naczyń porcelanowych ale także akcesoriów stołowych, które można dowolnie składać, tworząc własną, autorską zastawę stołową.

    GenWare – kolorowa porcelana dla wymagających

    Seria porcelanowa Terra to najmodniejsze w ostatnim czasie intensywne kolory oraz urok ręcznie wyrabianych talerzy. W tej linii nie znajdziecie dwóch identycznych naczyń. Ten wyjątkowy efekt tworzony jest dzięki użyciu naturalnych barwników oraz specjalnej technice szkliwienia, która zapewnia także wyśmienite parametry użytkowe tej porcelany. Naczynia GenWare Terra w kolorze Aqua Blue dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas szeroki wybór naczyń stołowych oraz serwingowych.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów