Porcelana Color Lab Revol

Era śnieżnobiałej i kremowej, klasycznej porcelany minęła bezpowrotnie! Teraz na stole króluje kolor, i to nie kolor ceramiki, który łatwo jest uzyskać i który od lat dostępny jest na rynku. Od niedawna coraz modniejsza staje się kolorowa porcelana, która łączy w sobie wytrzymałość oraz niezniszczalność porcelany z bajecznymi kolorami twardego jak skała szkliwienia. Kto raz wsadził miskę ceramiczną do mikrofalówki ten wie, jak po takiej przygodzie wygląda powierzchnia naczynia ceramicznego...

Kolorowa porcelana - czy to ma sens?

Dotychczas kolorowa zastawa stołowa kojarzyła się z wiejskimi jadłodajniami czy szkolnymi stołówkami, które wykładały na stół jakiekolwiek naczynia w dowolnym kształcie i kolorze. Z tego powodu niektórym z Was kolorowe naczynia mogą kojarzyć się z niską jakością i niezbyt zachwycającą estetyką. Jednak wystarczy jeden rzut oka na dostępną w naszym sklepie internetowym kolorową porcelanę Revol Color Lab by przekonać się, że kolorowa porcelana JEST naprawdę rewelacyjna! Oprócz zalet estetycznych jest i strona praktyczna- naczynia z serii Color Lab marki Revol można łączyć w dowolne, kolorowe zestawy, ponieważ szkliwione są one pasującymi do siebie kolorami. Zgodnie z zasadą "Mix and Match" możesz dowolnie zestawiać kolorowe naczynia porcelanowe- zawsze będzie wyglądało to dobrze.

Najmodniejsza porcelanowa zastawa stołowa

Delikatne kolory Color Lab urzekają swoimi rozbielonymi, stonowanymi barwami, które dyskretnie rozświetlą Twój stół. W tej serii francuski producent oferuje cztery kolory: Celadon Green (zielony), Citrus Yellow (żółty), Stratus Grey (szary) and Capucine Orange (pomarańczowy). Kolory tej porcelany przywodzą na myśl delikarny, ciepły wiatr o poranku, który rozgania zasłony i rozsiewa po całym domu zapach kawy i świeżych bułeczek. 

Porcelana Color Lab Revol  Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów