Porcelana Equinoxe Revol

Kolorowa porcelana nie zawsze musi być rustykalna, śniadaniowa i nieformalna. Francuska marka Revol, która od ponad 250 lat zajmuje się produkcją porcelany  zapragnęła stworzyć linię naczyń, które będą charakteryzowały się elegancją i przyciągną uwagę nie tylko ze względu na kolor ale i fakturę pokrycia naczyń. 

Elegancka ceramika w ciemnych kolorach

Linia naczyń Equinoxe to ceramika najwyższej jakości, która zachwyci Was swoimi kolorami oraz fakturą. Inspiracją do powstania tej linii naczyń jest dalekowschodnia, minimalistyczna estetyka oraz ciemne, intensywne barwy. W tej serii znajdziecie pięknie szkliwioną porcelanę, której środek wybarwiony jest na jeden z dostępnych kolorów: brudny biały, szary pieprzowy, błękitny oraz intensywne czarny. Zewnętrzna strona naczyń jest czarna, matowa, co nawiązuje do tradycyjnych, orientalnych naczyń wykonanych z żeliwa. Na tak oszczędnych i dopracowanych w każdych szczegółach naczyniach doskonale prezentuje się każde danie. Jak zawsze w przypadku naczyń marki Revol kolory z serii Equinoxe można dowolnie zestawiać i łączyć, czego efekt możecie zobaczyć na zdjęciach przy poszczególnych produktach.

Unikalne naczynia do Dim Sum

Choć większość potraw kuchni dalekowschodniej da się podać na klasycznych naczyniach europejskich, to niektóre potrawy wymagają szczególnych naczyń. Wielbiciele kuchni chińskiej doskonale wiedzą, jak ważne jest odpowiednie parowanie podczas przygotowania pierożków Dim Sum. Zazwyczaj przygotowane są w pojemnikach bambusowych. Jeśli jednak Twoja restauracja chce zachwycić gości czymś więcej niż bambusowym pojemnikiem, to koniecznie spójrz na dostępny w naszym sklepie internetowym porcelanowy pojemnik do Dim Sum, który dzięki pokrywie pozwala także na eksperymenty z wędzeniem potraw. Pamiętaj, że wybierając naczynia porcelanowe firmy Revol masz pewność, że wytrzymają zarówno niskie jak i wysokie temperatury. 

Porcelana Equinoxe Revol  Jest 68 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 68 elementów