Anna Lewandowska produkty

Anna Lewandowska to nie tylko żona swojego męża; to także znana i ceniona trenerka fitness a od paru lat także marka związana ze zdrową żywnością, suplementami diety oraz akcesoriami kuchennymi. Zapraszamy Was do zapoznania się z produktami spod marki HPBA, czyli Healthy Plan by Ann, które w naszym sklepie internetowym oferujemy w super cenach.

Akcesoria kuchenne Healthy Plan by Ann 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroką gamę produktów wyprodukowanych pod egidą HPBA. Jest to skrót od czterech angielskich słów: Healthy Plan by Ann, czyli Ani Zdrowy Plan. Produkty tej marki pomagają w codziennym przygotowaniu zdrowych posiłków a ich ważną cechą jest to, że nie tylko ułatwiają prace kuchenne ale także umilają czas związany z gotowaniem i jedzeniem. Kto z nas nie lubi mieć estetycznych, fajnych gadgetów w kuchni, zwłaszcza takich, które motywują do bycia bardziej fit i eko?

Torby na lunch Ani Lewandowskiej

Jak chudnąć to z klasą! Koniec ze słodkimi przekąskami ze szkolnego sklepiku lub z automatu z batonikami. Zaplanuj swoją zdrową dietę i zastanów się, w jaki sposób przetransportujesz swoją sałatkę do szkoły lub pracy. Czy na miejscu masz czym ją zjeść? Czy rozsypiesz ziarna słonecznika dookoła czy może uda Ci się bez pudła wrzucić je do zdrowego, zielonego lunchu? Do tego potrzebujesz pojemnika na lunch oraz stosownych sztućców w małym, szczelnym pojemniku. Dobrze jest zapakować to w stylową torbę Healthy Plan by Ann, która ma specjalnie wyprofilowane dno zapobiegające wysypywaniu się lub wylewaniu transportowanych produktów.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów Ani Lewandowskiej, np fartuchów kuchennych HPBA, kubków HPBA, butelek na wodę HPBA i innych super produktów w atrakcyjnych cenach!

Anna Lewandowska produkty  W tej kategorii nie ma produktów.