Porcelana Caractere Revol

Kolekcja porcelany Caractere marki Revol to seria stworzona specjalnie z okazji 250 urodziny tej francuskiej firmy. Elementami charakterystycznymi dla tej linii jest retro kolor oraz prosta forma. Naczynia z tej serii to uniwersalne kształty, które nadają się do różnych celów- mogą być to zarówno naczynia do serwowania potraw jak i zwykła zastawa stołowa, na której można podawać dania. Caractere to naczynia, które można porównać do kolekcji BASIC w ubraniach- tu znajdziesz kubki, talerze, miseczki o wielu zastosowaniach.

Kolorowa retro porcelana Caractere

Seria Caractere to naczynia do codziennego użytku, które hołdują zasadzie minimalizmu i symetrii. Talerze oraz miseczki gourment mają charaktertystyczne, stojące ranty, dzięki którym cała seria nawiązuje do estetyki retro ceramiki z lat 60 i 70. Tym razem mamy jednak do czynienia nie z pękającą i kruchą ceramiką ale z wypalaną w wysokich temperaturach porcelaną. Kolory dostępne w serii Caractere też są z palety retro- sprawdźcie szczególnie ciepły żółty czy czekoladowy brązowy. Jak zawsze wszystkie naczynia i kolory z tej serii możesz łączyć w dowolne zestawy, wybierając np. jasne talerze obiadowe i ciemne, ciepłe kolory do zastawy kawowej czy deserowej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kolorowe naczynia Revol w dobrych cenach.

Unikatowe barwienie

Osoby decydujące się na zakup kolorowych naczyń porcelanowych z linii Caractere muszą wziąć pod uwagę fakt, że każde naczynie barwione jest osobno, inaczej. Nie jest to masowa produkcja. Tu każde naczynie ma swój indywidualny charakter i może różnić się od kolejnego talerza w tym samym kolorze. Zwróć uwagę także na fakt, że ranty naczyń Caractere są malowane na ciemny kolor. Tu także może występować różnica w stopniu barwienia- niektóre naczynia będą miały wyraźny, ciemny rant; inne będą miały ledwo dostrzegalną linię. Na tym polega cały urok tej właśnie wyjątkowej porcelany.

Porcelana Caractere Revol  Jest 89 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 89 elementów