Porcelana Club Revol

Półmiski, talerze, miseczki - na dipy, sosy, przekąski. Tego rodzaju naczynia są potrzebne nie tylko w domu czy restauracji ale często także w pubie czy kawiarni. Jeśli zatem potrzebujesz sensowny zestaw porcelany o doskonałym, czystym designie, bez zbędnych ozdób, to Porcelana Club jest dla Ciebie.

Ponadczasowe czarne i białe naczynia porcelanowe

Czasem wydaje się, że kontrast czarnego i białego jest zbyt ostry jeśli idzie o naczynia; że takie kontrasty były już w latach 80 XX wieku i nie sprawdziły się. Jednak jeśli idzie o miski i talerze na drobne, klubowe przekąski, to nadal ten zestaw pasuje. Nie chodzi o to, by kupić tylko czarne naczynia, tylko żeby bawić się kolorem i fakturą. W serii Club projektanci zastosowali lekko zaokrąglone linie i delikatnie uniesione ranty. Idealnie szkliwiona biała porcelana doskonale wygląda w sąsiedztwie czarnych, chropowatych miseczek. Wszystkie naczynia z tej serii są sztaplowane, co sprawia, że doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba walczyć o miejsce lub jeśli naczynia trzeba transportować z miejsca na miejsce. W tej serii naczyń na uwagę zasługuje także fakt, że ta porcelana jest odporna na obtłuczenia i zarysowania.

Kwadratowa porcelana o idealnej powierzchni

W serii Club znajdziecie zarówno miseczki i półmiski do serwowania potraw jak i talerze, na których można spożywać jedzenie. Seria Club będzie zatem doskonałym wyborem dla pubów, kawiarni czy winiarni, które nie muszą mieć wielu różnych naczyń. Tu wystarczy podać przekąski oraz zapewnić gościom talerz do ich zjedzenia. Stąd właśnie nazwa serii Club- nie jest to pełna porcelanowa zastawa obiadowa ale podstawowe naczynia, które wystarczą w wielu gastronomiach, winiarniach, kawiarniach czy firmach organizujących stojące bankiety.

Porcelana Club Revol  Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów