Porcelana Solid Revol

Solid Revol to linia naczyń porcelanowych wyprodukowanych przez francuską firmę Revol mogącą poszczycić się ponad 250-letnią tradycją. W dorobku tej firmy znajdują się zarówno naczynia do użytku domowego jak i restauracyjnego. Seria Solid, jak sama nazwa wskazuje, to solidny kawałek porcelany, wyjątkowo trwały i dodatkowo wzmocniony, bo stworzony z myślą o wysokich wymogach stawianych naczyniom restauracyjnym.

Porcelana Solid w japońskim stylu

Raz jeszcze firma Revol na nowo odkrywa japoński styl i inspirując się kolorami, kształtami i fakturą japońskiej ceramiki stworzyła wyśmienite naczynia, które rewelacyjnie prezentują się na stole. Tu rządzi minimalizm formy i bogactwo koloru. W tej serii dostępne są trzy podstawowe kolory szkliwienia: biały, czerwony i czarny. To szkliwienie wykorzystywane jest w środku naczyń Solid. Jest ono wypalane w wysokiej temperaturze a następnie hartowane w taki sposób, by wytworzyła się idealnie gładka, nieprzepuszczająca niczego powierzchnia. Zapewnia to minimalną porowatość, a co za tym idzie wysoką odporność szkliwienia na pękanie. 

Wyjątkowa minimalistyczna porcelana do zmywarki, do mikrofalówki, do piekarnika, do zamrażarki...

Solid Revol to naczynia nieomal niezniszczalne. Nadają się do mycia w zmywarce, można odgrzewać na nich jedzenie w mikrofalówce, są to także naczynia odporne na wysokie temperatury piekarnika i niskie temperatury zamrażarki. Jeśli tylko nie będziecie ich używać nad otwartym ogniem i rzucać nimi o ścianę, to wszystko będzie OK!

Porcelana Solid Revol  Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów