Sprzątanie
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą sprzęt do utrzymania czystości.

Sprzątanie Jest 8 produktów.

 • 11,00 zł Dostępny

  COSMICA stelaż do mopów płaskich 40 cm COSMICA stelaż do mopów płaskich z praktycznym przyciskiem ułatwiającym zakładanie wkładu.  Łatwy montaż wkładu, nie trzeba brudzić rąk, wystarczy nacisnąć przycisk. Stelaż nie posiada kija i wkładu.

  11,00 zł
  Dostępny
 • 11,50 zł Dostępny

  COSMICA szczotka do zamiatania z obrotową końcówką COSMICA szczotka do zamiatania z obrotową końcówką w kolorze czerwonym. Praktyczna obrotowa główka umożliwia ustawienie szczotki w różnych pozycjach i pod różnym kątem, dzięki czemu można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Specjalna struktura włókien ułatwia zbieranie np. kurzu, włosów. Miękkie włókna,...

  11,50 zł
  Dostępny
 • 13,50 zł Dostępny

  COSMICA szczotka do zamiatania z obrotową końcówką 30x16 cm COSMICA szczotka do zamiatania z obrotową końcówką w kolorze czerwonym. Praktyczna obrotowa główka umożliwia ustawienie szczotki w różnych pozycjach i pod różnym kątem, dzięki czemu można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

  13,50 zł
  Dostępny
 • 12,90 zł Dostępny

  COSMICA wkład do mopa 40 cm COSMICA wkład do mopa o długości 40cm  wykonany z mikrofibry w kolorze  czerwonym. Dokładnie przylega do czyszczonej powierzchni, dzięki czemu doskonale usuwa wszelkie silne zabrudzenia. Bardzo dobrze wchłania wodę, nie pozostawia smug i zacieków.  Można prać w temperaturze 30°C. 

  12,90 zł
  Dostępny
 • 9,20 zł Dostępny

  COSMICA wkład do mopa na sucho 40cm COSMICA wkład do mopa o długości 40cm  wykonany z mikrofibry w kolorze  czerwonym. Dokładnie przylega do czyszczonej powierzchni, dzięki czemu doskonale usuwa wszelkie silne zabrudzenia. Bardzo dobrze wchłania wodę, nie pozostawia smug i zacieków.  Można prać w temperaturze 30°C. 

  9,20 zł
  Dostępny
 • 5,90 zł Dostępny

  COSMICA wkład do mopa paskowego COSMICA wkład do mopa paskowego - dobrze wchłania wodę, nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Wkład jest łatwy do płukania i szybko schnie. Idealny do sprzątania każdego rodzaju powierzchni. 

  5,90 zł
  Dostępny
 • 7,50 zł Dostępny

  COSMICA wkład do mopa paskowego extra chłonny COSMICA wkład do mopa paskowego super extra chłonny, idealna absorbcja wody. Łatwy do płukania i szybko schnący, nie pozostawia tzw. kłaczków. Idealny do sprzątania każdego rodzaju powierzchni.

  7,50 zł
  Dostępny
 • 11,90 zł Dostępny

  Zestaw mop z kijem 110 cm + wiadro 10L Ever to rozwiązania AGD do kuchni, jadalni oraz całego domu. Marka ta zaspokaja różne gusta klientów, dostarcza wszystkiego co niezbędne w każdym domu. W skład zestawu wchodzi mop z kijem o długości 110 cm oraz wiadro 10L z koszykiem do wyciskania.

  11,90 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów