Seria Ambition Nordic to piękne, stonowane kolory, proste, ergonomiczne kształty i wysoka wytrzymałość. Dzięki naczyniom i akcesoriom kuchennym Ambition Nordic wyczarujesz cudowną, skandynawską atmosferę przytulności i niespiesznej radości, tak cenionej w dzisiejszym zagonionym świecie.

 

Jeśli podobają Ci się kuchnie w stylu skandynawskim i marzysz, by w Twojej kuchni królowały naturalne, pastelowe kolory oraz naturalne drewno, to na pewno wpadnie Ci w oko nowa seria Nordic, stworzona przez kultową markę AMBITION.

W skład Ambition Nordic wchodzi nie tylko porcelana ale również wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne takie jak: puszki, chlebaki, deski do krojenia, zestawy garnków, dzbanki, szpatułki czy rękawice kuchenne. Dzięki tym pięknym, skandynawskim dodatkom stworzysz wymarzony klimat w swojej kuchni.

Naczynia i akcesoria z serii Ambition Nordic swoją stylistyką nawiązują do prostoty i piękna skandynawskiej wiejskiej chaty, w której wszystko ma być nie tylko ładne i przytulne, ale również funkcjonalne i wytrzymałe. Pastelowe kolory oraz klasyczne kształty naczyń z serii Ambition Nordic ucieszą każde oko, wytrzymałość uraduje każdą rękę, a przystępna cena – każdą kieszeń.

Ponadczasowe piękno oraz jakość naczyń i akcesoriów Ambition Nordic odmienią Twoją kuchnię nie do poznania i sprawią, że każdy gość poczuje się w Twojej kuchni jak w domu.  

Pełną gamę skandynawskich dodatków do kuchni oraz naczyń można zobaczyć tu: Ambition Nordic