Firma Ambition, zajmując się od wielu lat produkcją porcelany dla hoteli, restauracji oraz kawiarni, doskonale zna potrzeby rynku i potrafi dostosować swoje produkty do bieżących wymogów wzornictwa i wytrzymałości. Doskonałym przykładem linii porcelanowej, która doskonale sprawdza się w hotelach, restauracjach, kawiarniach, podczas bankietów oraz wystawnych, domowych obiadów jest Ambition Desire.

Seria porcelanowa Ambition Desire charakteryzuje się wykwintnym, kremowym kolorem, który pięknie wygląda na każdym stole. Wszystkie naczynia z serii Desire są delikatnie ryflowane, co oznacza, że powierzchnia porcelany jest ozdobiona w taki sposób, by nadać jej szorstkość. Ryflowanie widać szczególnie dokładnie na przykładzie filiżanki  do espresso 100 ml. Wartym podkreślenia jest jednak fakt, że ryflowanie w przypadku Ambition Desire jest bardzo delikatne – porcelana nie jest w całości matowa.

Ryflowana porcelana Ambition Desire

Ponieważ porcelana Ambition Desire została stworzona z myślą o wielokrotnym, codziennym użytkowaniu, najważniejszym parametrem dla tej serii pozostaje wytrzymałość. Pomimo porcelanowej delikatności, Ambition Desire jest wyjątkowo funkcjonalna ze względu na wyjątkową wytrzymałość na zarysowania oraz obtłuczenia. Z tego właśnie powodu linia Ambition Desire cieszy się niezwykłą popularnością wśród restauratorów oraz hotelarzy. Ze względu jednak na swoją atrakcyjną cenę, Ambition Desire jest lubiana i często wybierana jako świąteczna zastawa ztołowa.

Tu można zobaczyć wszystkie produkty z serii Ambition Desire.

Porcelana dla restauracji Ambition Desire