1.  Organizatorem i sponsorem konkursu jest sklep internetowy www.kuchennepromocje.pl

2.  Konkurs odbywa się na Facebookowym fanpage sklepu Kuchenne Promocje.

3.  Konkurs trwa od 28.08.2017 do 10.09.2017 do godziny 23.59.

4. Konkurs przeznaczony jest tylko dla uczestników pełnoletnich.

5. Zadaniem konkursowym jest podzielenie się przepisem na słodką przekąskę do kawy. Nie będą przyjmowane przepisy na ciasta lub torty.

6.  Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje regulamin. Wyraża także zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie swojego zgłoszenia wraz z imieniem i nazwiskiem na fanpage’u sklepu Kuchenne Promocje.

7. Każdy uczestnik może wysłać jedynie 1 zgłoszenie, jako osobny komentarz pod postem konkursowym. Jedna osoba może dostać tylko jedna nagrodę.

8. W konkursie zostaną przyznane 3 nagrody rzeczowe. Nagroda nie może zostać zamieniona na inny przedmiot ze sklepu i nie może być w żaden sposób zamieniona na przedmiot o równoważnej wartości.

9.  Wyboru zwycięskiego przepisu dokona organizator KONKURSU.

10. Produkt wygrany w konkursie nie nadaje się do dalszej odsprzedaży.

11. Wysyłka nagród będzie miała miejsce tylko na terenie Polski. Osoby mieszkające poza granicami RP mogą wziąć udział w konkursie, jednak w przypadku wygranej, będą proszone o podanie adresu do wysyłki na terenie Polski.

12. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 11.09.2017 na fanpage sklepu Kuchenne Promocje. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej  w wiadomości prywatnej na Facebooku.

13. Jeśli w ciągu 5 dni od wysłania wiadomości prywatnej uczestnik konkursu nie wyśle odpowiedzi, przyznanie nagrody będzie anulowane.

14. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby fizyczne mające zweryfikowany profil na Facebook.