Cukiernica z dozownikiem Black & White 240 ml Zobacz większe

Cukiernica z dozownikiem PASABAHCE Black & White 240 ml

64300

Nowy produkt

9,70 zł brutto

Cukiernica z dozownikiem PASABAHCE Black & White 240 ml

Turecka firma Pasabahce  jest światowym liderem w produkcji szkła i ceramiki. Marka ta cechuje się nowoczesnymi i eleganckimi wzorami oraz szkłem wysokiej jakości, odpornym na uderzenia czy zarysowania.

Więcej szczegółów

Dostępny

MateriałStalowe, Szklane
Średnica 6.5 cm
Wysokość 15.5 cm
Pojemność 240 ml

Cukiernica z dozownikiem PASABAHCE Black & White 240 ml

Cukiernice to niezbędny element w każdej kuchni, restauracji czy kawiarni. Wiemy doskonale, że cukier nie jest obojętny dla naszego zdrowia jednak kto nie lubi posłodzić nawet małej łyżeczki swojej ulubionej herbaty lub kawy?

Cukiernica z dozownikiem

Oferowany przez nasz sklep produkt ułatwia bez wątpienia dozowanie cukru. Jest to klasyczna cukiernica z dozownikiem jaką często możemy zauważyć z barach czy jadalniach. Wykonana ze szkła hartowanego, który jest 2-3 krotnie odporniejszy na wszelkiego rodzaju uszkodzenia od innych porcelitowych lub porcelanowych produktów o podobnej grubości. Wszystkie produkty marki Pasabahce można myć w zmywarce.

Jedno napełnienie dozownika to objętościowo odpowiednik ok. 1 łyżeczki, nie ma obawy, że "przesypiemy" cukier i podamy go o wiele za dużo.

Cukiernica z dozownikiem marki Pasabahce wykonana jest ze szkła hartowanego zaś pokrywka i dozownik z metalu. Wysoka jakość wykonania, charakteryzująca wszystkie produkty tureckiej firmy Pasabahce sprawią, że zakupiona cukiernica będzie nam służyła przez długie lata.

 

Inne produkty w tej samej kategorii: