Garnek do gotowania na parze AMBITION Presto 24 cm z pokrywką i 1 wkładem Zobacz większe

Garnek do gotowania na parze AMBITION Presto 24 cm z pokrywką i 1 wkładem

20020

Nowy produkt

249,90 zł brutto


Zapytaj o dostępność produktu
Szerokość 36.5 cm
Wysokość 24 cm
Średnica24 cm
Materiał Aluminiowe, Szklane, Z tworzywa sztucznego
KolorCzarny
ZastosowanieIndukcja - Kuchenka elektryczna - Kuchenka gazowa - Płyta ceramiczna
Pojemność 4000 ml

 Garnek do gotowania na parze AMBITION Presto 24 cm z pokrywką i 1 wkładem

Garnek Presto 24 cm do gotowania na parze z pokrywką i 1 wkładem marki Ambition.


Naczynia z linii Presto marki Ambition to wyjątkowe naczynia o niespotykanym wyglądzie, inspirowane naturalnym kamieniem. Z zewnątrz czarne matowe, w środku swoją fakturą przypominają granit. Wykonane zostały w technologii odlewanego aluminium. Zapewnia to równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Naczynia z odlewanego aluminium są także bardzo odporne na odkształcenia. Posiadają grube dno indukcyjne.


Produkty wewnątrz pokryte zostały powłoką nieprzywierającą imitującą kamień o doskonałej trwałości i odporności na ścieranie. Naczynia posiadają wygodne uchwyty pokryte antypoślizgowym materiałem soft-touch, zapewnia to pewne trzymanie ich w dłoni. Pokrywy wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, posiadają silikonowy rant, który doskonale uszczelnia pokrywę, a jednocześnie zabezpiecza rant naczynia przed obiciem.


Garnek do gotowania na parze posiada plastikowy wkład z przegródkami. Przegródki umożliwiają gotowanie na parze wielu składników potrawy w jednym czasie, bez ryzyka pomieszania smaków. Można je dowolnie wpinać, w zależności od tego ile mamy składników i ich wielkości.

Średnica z rantem 25 cm
Średnica pola grzewczego 16 cm
Pojemność użytkowa 3,5 l

Inne produkty w tej samej kategorii: