Nowy Garnek ze wskaźnikiem temperatury i pokrywą Ultimo 28 cm AMBITION Zobacz większe

Garnek ze wskaźnikiem temperatury i pokrywą Ultimo 28 cm AMBITION

29435

Nowy produkt

238,90 zł brutto

Garnek ze wskaźnikiem temperatury i pokrywą Ultimo 28 cm AMBITION

Garnek z pokrywą Ultimo o średnicy 28 cm wykonany został z odlewanego aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały oraz odporny na odkształcenia i deformacje. Odlewane aluminium zapewnia równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Grube ścianki doskonale akumulują ciepło, danie pozostaje dłużej ciepłe, a samo gotowanie jest bardziej ekonomiczne. Grube dno z pełną indukcją umożliwia gotowanie na na wszystkich typach kuchenek. Garnek przystosowany jest do używania w piekarniku do temperatury 180°C oraz mycia w zmywarce.
Garnek Ultimo został wyposażony we wskaźnik temperatury Energy Saving System, który sygnalizuje swoim kolorem moment osiągnięcia temperatury optymalnej do gotowania. To pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii i wydłuża żywotność produktu, gdyż wskaźnik wymusza prawidłowe użytkowanie.
Dno z pełną indukcją zapewnia 3 razy szybsze nagrzewanie w porównaniu z dnem z indukcją punktową. Zastosowanie pełnej indukcji w produktach, poprawia przewodzenie ciepła, co pozwala maksymalnie skrócić czas gotowania oraz znacznie zmniejszyć zużycie energii. Dno z pełną indukcją daje także możliwość używania naczynia na dowolnym polu płyty lub palnika, bez względu na średnicę naczynia.
Wewnątrz garnek pokryty został wysokiej jakości oryginalną szwajcarską powłoką nieprzywierającą ILAG Ultimate. Jest to wyjątkowo trwała powłoka do intensywnego użytkowania, o doskonałych właściwościach nieprzywierających i najwyższej odporności na zarysowania. Zastosowanie powłoki ILAG Ultimate gwarantuje zdrowe, niskotłuszczowe smażenie bez przywierania.
Szklana pokrywa, dołączona do rondla, posiada sylikonowy rant oraz otwory ułatwiające odparowywanie i odcedzanie.Średnica pola grzewczego: 18 cm
Pojemność użytkowa: 5 l


Marka:Ambition
Długość [cm]:41
Szerokość [cm]:28
Wysokość [cm]:13.1
Pojemność [l]:5.8
Kolekcja:Ultimo
Materiał:Aluminium, Ilag, Powłoka nieprzywierająca, Silikon
Zastosowanie:Indukcja, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Piekarnik, Płyta ceramiczna, Zmywarka
Średnica [cm]:28
Kolor:czarny

Inne produkty w tej samej kategorii: