Kieliszek do likieru Ratio 95 ml - RONA

63390500

Nowy produkt

14,39 zł brutto

Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Opakowanie zawiera: 6 szt.

MateriałSzkło
ZastosowanieZmywarka
Średnica64 mm
Wysokość170mm

Stylowe kieliszki z kolekcji Ratio firmy Rona to gwarancja funkcjonalności i elegancji. Wykonane z wysokiej jakości szkła kryształowego przyciągają wzrok przejrzystością i trwałym blaskiem, a dzięki temu pięknie eksponują barwę likieru. Idealna z koncentrowana pojemność 95 ml. pozwala rozkoszować się całym bukietem smakowym.

Każdy kieliszek do likieru to piękny wyrób szklany dla profesjonalistów z branży gastronomicznej, który zachowuje na bardzo długo swój pierwotny blask i przejrzystość, uwydatnia piękno i styl, idealnie dopasowując się do każdej stylizacji. Bardzo sprężyste i odporne na pękanie szkło dzięki bezspoinowym połączeniom czaszy z nóżką kieliszka, umożliwia wielokrotne zmywanie w zmywarce. Jest to asortyment  specjalnie opracowany dla dużej gastronomii obejmujący podstawowe kieliszki oraz uniwersalną szklankę, a wzmocnione laserowo brzegi są współczesnym wymogiem na rynku szklanym.

Kieliszki do likieru sprawdzą się za równo do użytku codziennego, jak również podczas wyjątkowych okazji. 


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z tą wyjątkową kolekcją kieliszków do likieru, która przyciągnie zapewne niejednego miłośnika tego trunku i zachęci do degustacji.

Inne produkty w tej samej kategorii: