Nowy KOSTKI GRANITOWE TERMICZNE DO DRINKÓW 12 szt. DREWNIANE PUDEŁKO Zobacz większe

KOSTKI GRANITOWE TERMICZNE DO DRINKÓW 12 szt. DREWNIANE PUDEŁKO

SA1

Nowy produkt

44,69 zł brutto

Kamienie lodowe wykonane są z granitu. Pomagają utrzymać odpowiednią (niską lub wysoką) temperaturę napoju. Można je schładzać w zamrażalniku, ale też podgrzewać w mikrofalówce (jeśli masz akurat ochotę na gorący napój). Ich kolor przypomina kolor zwykłych kamieni, a kształt sześcianu kojarzy się z kostkami prawdziwego lodu. To oryginalny gadżet, którym zaskoczysz swoich gości.

Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku.

Produkt łatwy w czyszczeniu.

Kostki nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia - są opatrzone certyfikatem przydatności do kontaktu z żywnością.

Ilość kamieni w opakowaniu - 12szt.

Rozmiar kostki: 2 x 2 x 2cm

Zestaw pakowany w drewniane pudełko o wymiarach: 11 x 11 x 4cm

W zestawie woreczek welurowy do mrożenia kostek

 

Kamienie wykonane są z granitu, materiału kamiennego o wysokich właściwościach wchłaniania temperatury wysokiej i niskiej. Dodatkowym atutem stosowania kostek chłodzących jest oryginalny, niezmienny smak napoju, gdyż kostki są bezsmakowe i bezzapachowe.

Tradycyjne kostki lodu, które stosujemy do chłodzenia drinków, topią się szybko i rozcieńczają drinka. W przypadku kostek kamiennych nie zachodzi żadna reakcja, która mogłaby w jakiś sposób wpłynąć na smak napoju oraz jego skład. Wystarczy kostki wstawić na ok. 2 - 3 godziny do zamrażalnika, a pozyskają one tyle zimna, że będą go później oddawać przez odpowiedni czas. Kamienne kostki do drinków posiadają również odwrotną właściwość. Po podgrzaniu ich we wrzącej wodzie lub kuchence mikrofalowej możemy stosować je do ciepłych napojów w celu utrzymania na dłużej wyższej temperatury.