Nowy DREWNIANY POJEMNIK NA HERBATĘ EKSPRESOWĄ 6 PRZEGRÓDEK Zobacz większe

DREWNIANY POJEMNIK NA HERBATĘ EKSPRESOWĄ 6 PRZEGRÓDEK

259221

Nowy produkt

50,61 zł brutto

  • PRZYDATNY - Pojemnik do przechowywania torebek herbaty. Posiada 6 przedziałek w których możemy umieścić ulubione herbaty. Pojemnik ma wymiary 24 x 17 x 7 cm. Przegródki mają wymiary 7,2 x 7,5 x 6 cm. 
  • SOLIDNY - Pojemnik wykonany jest z płyty MDF. Dół pojemnika jest w kolorze białym z napisem 'Tea' na froncie, a w pokrywa posiada naturalny kolor drewna i dodatkowo szklane wieczko.
  • ZAMYKANY - Pojemnik jest zamykany, a pokrywka została umocowana na dwóch zawiasach, co zapewni komfortowe otwieranie oraz zamykanie. 
  • FUNKCJONALNY - Przechowywanie herbat w pojemniku pozwoli zachować dłużej ich aromat oraz świeżość. Sześć przedziałek pozwoli na oddzielenie różnych smaków herbat.
  • WYGODNY - Korzystanie z pojemnika jest bardzo wygodne, dzięki niemu uporządkujemy różne smaki i rodzaje herbat. Szklane wieczko umożliwi podejrzenie zawartości pudełka bez konieczności otwierania go.

Pojemnik w formie organizera na torebki herbaty. Z jego pomocą w wygodny i efektowny sposób możemy przechować ulubione herbaty. Dzięki pojemnikowi nie tylko zapanuje porządek w kuchni, ale również herbaty zachowają dłużej swój aromat. Pojemnik polecany jest zarówno do użytku domowego jak i do lokali gastronomicznych. Organizer na herbaty jest również świetnym pomysłem na prezent dla miłośników tego napoju. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.