Nowy STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt. Zobacz większe

STOJAK ORGANIZER NA KAPSUŁKI NESPRESSO DO KAWY 32szt.

229042

Nowy produkt

39,90 zł brutto

Stojak na kapsułki do kawy o wysokości 30 cm. Pomieści 32 kapsułki marki Nespresso. Wykonany z metalu w kolorze czarnym, dzięki czemu pięknie prezentuje się w kuchni i stanowi jednocześnie element dekoracyjny. Kapsułki w stojaku możemy rozłożyć w dwóch rzędach. Dzięki stojakowi w łatwy sposób mamy dostęp do kapsułek i możemy je w odpowiedni sposób wyeksponować. Pozwoli na łatwy dostęp do kapsułek obserwując jednocześnie ich ilość. Minimalistyczny wygląd utrzymany w industrialnym stylu będzie pięknie prezentował się w każdym wnętrzu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Cechy:

  • PRAKTYCZNY - Stojak na kapsułki do kawy o wysokości 30 cm. Pomieści 32 kapsułki marki Nespresso, które możemy umieścić w dwóch rzędach.
  • METALOWY - Wykonany z wysokiej jakości metalu w czarnym matowym kolorze. Niezwykle stabilny dzięki podstawie.
  • EFEKTOWNY - Utrzymany w industrialnym stylu typu loft. Kapsułki do kawy będą pięknie wyeksponowane stanowiąc jednocześnie dekorację kuchni. Utrzymany w modnej kolorystyce będzie świetnie prezentował się w każdym wnętrzu.
  • PRAKTYCZNY - Z jego pomocą uporządkujemy przechowywanie kapsułek do kawy. Mogąc jednocześnie łatwy dostęp do kapsułek.
  • POMYSŁ NA PREZENT - Stojak na kapsułki do kawy będzie świetnym pomysłem na prezent dla osób korzystających z ekspresów do kawy z systemem kapsuł, wykorzystującym kapsułki marki Nespresso.