Nowy ZESTAW BUTELEK DOZOWNIKÓW DO OLIWY I OCTU W STOJAKU Zobacz większe

ZESTAW BUTELEK DOZOWNIKÓW DO OLIWY I OCTU W STOJAKU

152306

Nowy produkt

50,61 zł brutto

Komplet dwóch szklanych butelek z dozownikami w metalowymstojaku. Świetnie sprawdzą się jako butelki na oliwę, ocet lub inne przyprawy w płynie.

  • PRZYDATNE - Zestaw dwóch butelek na oliwę lub ocet umieszczonych w stojaku. Każda z butelek ma pojemność 290 ml. Wymiary butelek: 4,5 x 4,5 x 24 cm. Wymiar zewnętrzny stojaka z butelkami wynosi 14 x 6 x 26 cm.
  • WYGODNE PRZENOSZENIE - Butelki do oliwy i octu wyposażone są w dozownik, który spowalnia przepływ oliwy bądź octu. Butelki zostały umieszczone w stojaku, który zapewni wygodne przenoszenie dwóch butelek jednocześnie.
  • SOLIDNE - Butelki zostały wykonane z wysokiej jakości przezroczystego szkła, co pozwala na wyeksponowanie ich zawartości. Stojak wykonany ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.
  • UNIWERSALNE - Butelki świetnie sprawdzą się w użytku domowym, ale również w gastronomii. Przydatne w pizzerii do serwowania oliwy z oliwek oraz octu.
  • DEKORACYJNE - Butelki pozwolą na efektowne przechowywanie oliwy i octu. Butelka z oliwą smakową sama w sobie stanowi dekorację.

Zestaw dwóch szklanych butelek umieszczonych w wygodnym stojaku wraz z dozownikiem. Świetnie sprawdzą się do przechowywania i serwowania oliwy z oliwek oraz octu. Butelka jest zakończona praktycznym dozownikiem, który zabezpiecza nas przed rozlaniem oliwy i pozwala odmierzyć odpowiednią ilość. Przydatne zarówno w domu jak i w gastronomii. Niezbędny zestaw dla miłośników kuchni włoskiej. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.