Nowy ELEKTRYCZNY SPIENIACZ DO MLEKA KINGHOFF KH-1811 Zobacz większe

ELEKTRYCZNY SPIENIACZ DO MLEKA KINGHOFF KH-1811

KH-1811

Nowy produkt

17,51 zł brutto

Wygodny i praktyczny elektryczny spieniacz do mleka

Elektryczny spieniacz do mleka Kinghoff KH-1811 to niezbędne narzędzie dla wszystkich miłośników kawy i cappuccino. Dzięki temu urządzeniu możesz w prosty sposób przygotować idealną piankę do swojego ulubionego napoju. Spieniacz jest wygodny w użyciu, a jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że można go łatwo przechowywać i zabrać ze sobą wszędzie.

Szybkie rezultaty

Dzięki elektrycznemu mechanizmowi spieniania, ten spieniacz zapewnia szybkie rezultaty. Wystarczy umieścić go w naczyniu z gorącym mlekiem, wcisnąć przycisk i po chwili będziesz cieszyć się gęstą i puszystą pianką. Nie musisz już tracić czasu na ręczne ubijanie mleka - teraz możesz mieć doskonałą piankę w kilka sekund!

Łatwe czyszczenie

Po zakończeniu użytkowania elektrycznego spieniacza nie musisz martwić się o trudne czyszczenie. Wystarczy opłukać końcówkę pod bieżącą wodą. Dzięki temu utrzymanie urządzenia w czystości jest szybkie i łatwe. Dodatkowo, kompaktowe rozmiary spieniacza ułatwiają przechowywanie go w szufladzie lub szafce kuchennej. Elektryczny spieniacz do mleka Kinghoff KH-1811 to niezbędne narzędzie dla każdego miłośnika kawy i cappuccino. Dzięki niemu możesz cieszyć się idealną pianką bez konieczności ręcznego ubijania mleka. Wygodny w użyciu, zapewnia szybkie rezultaty oraz wielofunkcyjność - można go używać również do mieszania innych płynów czy ubijania jajek. Po zakończeniu użytkowania łatwo go oczyścić, co sprawia że jest wygodnym i praktycznym dodatkiem do Twojej kuchni!

Specyfikacja:

- Mocny silnik do ubijania z dużą prędkością obrotów
- Wytrzymałość przebadana na pracę w tysiącach cykli.
- Ubijaczka ze stali nierdzewnej.  
- Zasilanie bateriami alkalicznymi 2xAA (brak w zestawie).