Łyżka średnia Zobacz większe

Łyżka drewniana duża

88111

Nowy produkt

3,50 zł brutto

Dostępny

Łyżka drewniana duża

Czy można napisać coś ciekawego o zwykłej łyżce drewnianej? Na pewno tak ale jest to bardzo trudne.


Łyżka duża drewniana jest najbardziej klasycznym produktem spośród drewnianych produktów kuchennych. Poza jej wiadomym przeznaczeniem może służyć jako pałka do perkusji lub być traktowana jako narzędzie, którym można "pacnąć" wygłodniałych domowników krążących wokół dania, które jeszcze nie zostało podane.

Obojętnie z jakiej funkcji byśmy nie korzystali duża drewniana łyżka kuchenna jest bardzo solidnym produktem i wytrzyma z nami długie lata. Występuje cała gama drewnianych produktów kuchennych, które są nieodzownym elementem wyposażenia kuchni.

Poza łyżkami drewnianymi polecamy również widelce, szpatułki, wałki drewniane (tutaj możliwość stosowania nie tylko w kuchni ale również na głowach niegrzecznych mężów!). Wszystkie te produkty można zakupić w naszym sklepie za niewielkie pieniądze. Mimo ceny ich jakość wykonania nie podlega dyskusji.

Drewno to materiał dający szerokie możliwości, do produkcji wielu akcesoriów przydatnych na co dzień w kuchni u każdej gospodyni domowej. Przybory kuchenne takie jak łyżki, chochle, szczypce do mięsa itp. produkowane są jeszcze  ręcznie , ale dla szczególnej grupy klientów, którzy kochają wyjątkowy charakter ich wykonania. Przybliżają nas do natury i jednocześnie ocieplają swym wyglądem nie jedne wnętrze kuchni.  W naszym sklepie zaopatrzycie się Państwo w różnorodne akcesoria drewniane i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla jednych  klientów nowoczesny design dla drugich tradycyjna kuchnia z drewnianymi akcesoriami będzie wyjątkową alternatywą do nowoczesności. Duża drewniana łyżka, która znajduję się w ofercie naszego sklepu zrobiona jest z solidnego i trwałego drewna. Jest duża, mocna nie łamie się, dlatego bardzo przydatna jest w  kuchniach polowych, wojskowych, w barach lub w szpitalach czyli do zastosowania przy masowym żywieniu. W kuchni domowej na pewno się sprawdzi przy przygotowaniach do przyjęć okolicznościowych oraz świąt, kiedy szykujemy dużą ilość  jedzenia.

Długość całkowita łyżka kuchennej drewnianej to 42 cm zaś samego uchwytu to 31 cm.

Inne produkty w tej samej kategorii: