FUSION Pista Ambition komplet garnków emaliowanych 6 elementowy

65353

144,00 zł brutto

FUSION Pista komplet garnków emaliowanych 6 elementowy

Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to najmocniejsze strony. Wśród produktów można znaleźć zarówno linie nowoczesne, o odważnej stylistyce, jak i zawsze elegancką klasykę. Produkty wykonane są z dbałością o każdy szczegół, używane są tylko najlepsze materiały.

Garnki emaliowane CALIPSO to gwarancja najwyższej jakości oraz pewność zdrowego i smacznego przyrządzania ulubionych potraw. Zalety powłoki emaliowanej:

a. HIGIENICZNA Powłoka emaliowana posiada antyalergiczne właściwości,  jest idealnie gładka i nieporowata, przez co odporna na osadzanie się brudu i bakterii. Bardzo łatwo sie czyści.

b.ZDROWA Naczynia emaliowane są wytwarzane z naturalnych surowców, dzięki czemu potrawy zachowują swój prawdziwy smak oraz wszystkie wartości odżywcze, witaminy i minerały.

c. BEZPIECZNA Podczas użytkowania powłoka emaliowana nie wytwarza szkodliwych substancji. Mogą z niej korzystać osoby ze skłonnościami do dotykowej alergii na nikiel.  

Garnki nadają sie do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.

Skład kompletu:

1 x garnek 18x12cm z pokrywką;

1 x garnek 20x13,5cm z pokrywką;

1 x garnek 22x15cm z pokrywką.

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii