Chlebak ze stali nierdzewnej Zobacz większe

Chlebak ze stali nierdzewnej DOMOTTI

68906

Nowy produkt

78,90 zł brutto

Chlebak ze stali nierdzewnej

Chlebak wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/0 o grubości 0,3mm, pokrywa łagodnie się otwiera i zamyka. Przeznaczony do przechowywania wszystkich rodzajów pieczywa. Gwarantuje długą świeżość przechowywanych produktów.

Więcej szczegółów


Zapytaj o dostępność produktu
Długość 44 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 19 cm
MateriałStal nierdzewna

CHARAKTERYSTYKA CHLEBAKÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ

Chlebaki ze stali nierdzewnej to najnowszy trent zmieniający na korzyść aranżację wystroju kuchni. Jest dopełnieniem nowego stylu i nowoczesności oraz niepowtarzalnego charakteru. Chlebaki ze stali nierdzewnej świetnie komponują się z innymi dodatkami i są estetyczną i funkcjonalną ozdobą, która jest bardzo ważna dla nas, przy zakupie każdego atrakcyjnego wyposażenia. Nasza szeroka oferta w chlebaki w różnych rozmiarach, kolorach i sposobie wykonania, oferuje solidne i trwałe produkty do przechowywania różnego rodzaju pieczywa. Jedne są wykonane ze stali satynowej drugie ze sali nierdzewnej z kolorową pokrywą lub na drewnianej podstawie, firm renomowanych polskich i zagranicznych, ale wszystkie łączy piękny design i funkcjonalność. Są bardzo popularne wśród naszych klientów, gdyż każdy z nich znajdzie zawsze ten swój wymarzony.

ZALETY CHLEBAKA

Chlebaki ze stali nierdzewnej powstały z niezwykle trwałej i wytrzymałej stali, odpornej na działanie wilgoci i na jakiekolwiek uszkodzenia. Dzięki temu mamy gwarancję, że nasze pieczywo będzie zawsze smaczne, świeże i chrupiące, oraz nigdy nie spleśnieje. Bardzo łatwe są w utrzymaniu w czystości, z łatwością można je myć nawet pod bieżącą wodą. Są bezpieczne w kontakcie z żywnością, oraz przedłużają świeżość przechowywanego w nich pieczywa. Zaletą chlebaków ze stali nierdzewnej jest ich dostępna dla wszystkich niewysoka cena.

INNE FUNKCJE

Prezentowane przez nas produkty są solidnie wykonane i dzięki ich trwałości będą cieszyć wszystkich przez długi okres czasu. Są bardzo estetyczne, przyciągają oko klienta swoim nowoczesnym i ponadczasowym wyglądem. Chlebaki ze stali nierdzewnej renomowanych firm, dopracowane są do perfekcji, z naciskiem na design i funkcjonalność, co pozwala im zajmować najwyższe miejsce wśród akcesoriów kuchennych. Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się w wybrany i wymarzony pojemnik na pieczywo.


Cechy produktu:
Długość:
43 cm
Szerokość:
27 cm
Wysokość:
18 cm

Inne produkty w tej samej kategorii: