Komplety sztućców na 12 osób
Szlachetny styl i elegancja oraz kontakt codzienny z najwyższą jakością to naczynia kuchenne i akcesoria oferowane przez nasz sklep. Chcemy przybliżyć w opisie jedne z nich, zapewne przypadną Państwu do gustu. Są to wysokiej klasy komplety sztućców na 12 osób, zrobione ze stali nierdzewnej, polerowanej  na wysoki połysk oraz odpornej na zarysowania. Jedne charakteryzują się klasycznym i szlachetnym stylem drugie wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim designem.

Komplety sztućców na 12 osób

Są dobrze wyważone, neutralne w smaku oraz nie tracą połysku  po wielu latach ich używania. Nadają się dla osób lubiących proste rozwiązania oraz dla lubiących szyk i elegancję. Najbardziej pożądane przez naszych klientów są komplety sztućców w walizce. Dzięki pięknemu opakowaniu w walizkę nadają się idealnie jako prezenty  na wszelkie uroczystości, np. komunie lub wesela. Wyróżniający je klasyczny oraz nowoczesny i elegancki design sprawia, że pasują  praktycznie do każdej zastawy stołowej.  Sztućce są odpowiednio polerowane przez co odporne są na rdzę i można je myć bez obaw w zmywarce. Komplet na 12 osób składa się z 72 elementów takich jak: widelce, widelczyki, łyżki oraz łyżeczki, noże, łopatki itp. W naszym sklepie można zakupić sztućce komplet na 12 osób różnych marek i w różnej, ale przystępnej dla każdego cenie. Przedstawię dwie z wielu jakie posiadamy w naszej kolekcji.

Jedną z nich jest linia Wave firmy Ambition, którą charakteryzuje nowoczesny i elegancki design. Komplet ten zawiera szeroki wachlarz sztućców. Są to zarówno przydatne na co dzień noże, widelce i łyżki oraz przeznaczone do konkretnego użycia sztućce do mięsa, ciasta i zupy. Inny solidny zestaw sztućców to znanej  firmy Kinghoff  opakowany w elegancką walizkę. Sztućce tej firmy są odpowiednio masywne, wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej i na pewno zagwarantują nam długoletnie użytkowanie. Klienci wybierając nasze komplety  szczególną uwagę zwracają na trwałość, solidność, nowoczesny design lub  tradycyjny wygląd. Duże znaczenie ma jakość, firma, rodzaj tworzywa z jakiego są wykonane i przede wszystkim wygląd. Propozycją naszą dla zainteresowanych klientów są okazje cenowe, dlatego zapraszamy zainteresowanych do naszego sklepu.

Komplety sztućców na 12 osób  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów