Pojemniki na wino / szampana
By wydobyć idealny aromat wina i przyjemność delektowania się jego smakiem, niezbędne będą to tego odpowiednie pojemniki lub wiaderka do schładzania napojów. Szczególnie w upalne dni bardzo szybko nagrzewają się butelki co powoduje, że wino lub szampan smakuje jak ciepła zupa.

Nasz sklep wychodzi z propozycją zakupu niedrogich akcesoriów do schładzania napojów alkoholowych, których w każdym domu czy restauracji nie powinno zabraknąć. Wykonane z nowoczesnych materiałów są bezpieczne dla otoczenia, odporne na uszkodzenia, a równocześnie spełniają formę dekoracyjną.

Pojemniki na szampana z naszej oferty to duży wybór przepięknych i praktycznych naczyń różniących się od siebie rodzajem materiału oraz wymiarem. W zależności od oczekiwanego rezultatu jak również wielkości i rodzaju butelki pojemniki kupimy na jedną lub na kilka naraz. Przeważnie występują w formie misy z pięknie polerowanej stali nierdzewnej, a bogatsze wersje można zakupić nawet ze złoconymi uchwytami.

Wiaderko na szampana to również pojemnik służący do schładzania, szczególnie przydatne do obsługi gości w restauracjach. Stal szlachetna, szkło czy tworzywo sztuczne to materiały, z których są wykonane te przyciągające swoim urokiem akcesoria. Każdy klient ma możliwość samemu zadecydować o wyborze tego odpowiedniego dla siebie.

Cooler do wina to pięknie prezentujące się naczynia na stołach do schłodzenia napojów alkoholowych, bez których nie wyobrażamy sobie przyjęcia, ślubu czy kolacji przy świecach. Odpowiedni schładzacz do wina lub szampana zakupiony w naszym sklepie będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję i cieszył Państwa przez długi czas.

Pojemniki na wino / szampana  Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów