Sztućce Domotti

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep internetowy sztućcami marki Domotti. Ta bardzo popularna marka produktów do kuchni to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy szukają atrakcyjnej ceny oraz dobrze wykonanych produtków. Sztućce oferowane przez firmę Domotti bardzo dobrze sprawdzają się w gastronomii- od stołówek przez bary i bisto aż do firm kateringowych czy restauracji. W naszym sklepie internetowym proponujemy Państwu trzy kolekcje sztućców: Domotti Bari, Domotti London i Domotti Natalia.

Sztućce Domotti na sztuki

Oferowane przez nasz sklep internetowy sztućce Domotti są do kupienia na sztuki. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla firm gastronomicznych, ponieważ mogą one stworzyć własną kolekcję sztućców zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Co ważne, sztućce Domotti są ciągle dostępne na rynku, dzięki czemu w razie uszkodzenia lub zniszczenia sztućców, można dokupić brakujące elementy zbędnego czekania.

Sztućce Domotti do gastronomii

Dostępne u nas sztućce Bari, London i Natalia to trzy podstawowe, najchętniej kupowane sztućce do gastronomii. Sztućce Domotti Bari to prostokątna rączka ozdobiona dwoma paseczkami. Sztućce Domotti London To delikatnie zaokrąglone, klasyczne sztućce obiadowe, także ozdobione delikatnym paseczkiem. Zbliżone w stylistyce są sztućce Domotti Natalia, które także mają zaokrągloną rękojeść z dyskretną wypukłością na środku. Każdy szukający okazji cenowej znajdzie tu coś dla siebie!

Sztućce Domotti  Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Sztućce Bari Domotti

  Bari Domotti to sztućce charakteryzujące się prostą formą, która idealnie współgra z większością zastaw stołowych. Sztućce Bari to jedna z najbardziej popularnych serii sztućców marki Domotti. Są to sztućce bardzo chętnie kupowane przez firmy związane z gastronomią- zarówno przez firmy kateringowe, restauracje, bary jak i stołówki przedszkolne, szkolne i pracownicze. Sztućce Domotti Bari, oferowane przez nasz sklep internetowy, to produkty wykonane w całości ze stali nierdzewnej.  Dzięki temu są odporne na wielokronte zmywanie w zmywarce. Ta linia sztućców marki Domotti charakteryzują się prostym wyglądem- rączka każdego sztućca jest prostokątna, a wieńczy je delikatny, podwójny paseczek.

  Sztućce Domotti Bari na sztuki

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie Państwo podstawowe sztućce obiadowe z serii Domotti Bari. Jest to idealna propozycja dla osób szukających sztućców ze stali nierdzewnej w dobrej cenie. Dzięki swojemu klasycznemu, uniwersalnemu wyglądowi dobrze komponują się z każdą zastawą stołową.

 • Sztućce London Domotti

  Sztućce London Domotti to jedna z najbardziej popularnych serii, która od lat znakomicie sprawdza się w gastronomii. Dobra cena i dobra jakość sprawia, że seria London stale powiększa grono zadowolonych użytkowników. Warto zwrócić uwagę na fakt, iź sztućce Domotti London są wykonane ze stali nierdzewnej, co czyni je odpornymi na wielokronte mycie w zmywarce, także tej gastronomicznej. Sztućce z tej serii dobrze sprawdzają się w barach, hotelach, kawiarniach i restauracjach, a ich bardzo atrakcyjna cena sprawia, że są niezwykle chętnie kupowane przez firmy związane z branżą restauracyjną.

  London Domotti na sztuki

  W naszym sklepie internetowym możesz kupić sztućce London Domotti na sztuki. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ zamawiasz tylko tyle, ile naprawdę jest Ci potrzebne. Co więcej, jeśli jakieś sztućce się zniszczą lub zgubią, możesz w każdej chwili dokupić dowolną ilość brakujących sztućców.

  Klasyczne sztućce do gastronomii

  Sztućce Domotti London to ładne, klasyczne sztućce, które dobrze prezentują się na każdym stole i w towarzystwie każdej zastawy stołowej. Rękojeść tej linii jest delikatnie zaokrąglona na końcu, co sprawia, że sztućce Domotti London są ładne i eleganckie w swej prostocie. Każdy sztuciec jest delikatnie zdobiony paseczkiem podkreślającym kształt rękojeści.

 • Sztućce Natalia Domotti

  Natalia Domotti linia o tradycyjnym zaokrąglonym kształcie. Przepięknie prezentują się z zastawą stołowa o klasycznym, okrągłym kształcie i delikatną dekoracją. Są to sztućce wyprodukowane przez znaną firmę Domotti, która specjalizuje się w dostarczaniu dobrych jakościowo produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto więc zainteresować się sztućcami Natalia Domotti, jeśli szukasz dobrych sztućców codziennego użytku w niskiej cenie. Ten wybór będzie na pewno satysfakcjonujący zarówno ze względu na cenę jak i fakt, iż sztućce Natalia Domotti wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu można śmiało, wielokrotnie myć je w zmywarce; nie ulegną one korozji.

  Sztućce Natalia Domotti na sztuki

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę sztućców do kupienia na sztuki. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do kawiarni, hoteli, restauracji i firm kateringowych, ponieważ mogą one kupić dowolną ilość potrzebnych sztućców i, w razie potrzeby, dokupić brakujące, zniszczone lub zgubione sztućce od ręki.

  Sztućce Natalia Domotti do gastronomii

  Ponieważ, jak każdy produkt marki Domotti, mamy tu do czynienia z bardzo niską ceną, kupno tych sztućców to doskonały wybór dla właścicieli gastronomii, którzy chcieliby mieć pewność, że dobra cena idzie w parze z szeroką dostępnością oraz dobrą jakością. Natalia Domotii są sztućcami o klasycznym wyglądzie i sprawdzonych proporcjach. Ich koniec jest zaokrąglony a środek lekko wybrzuszony, co daje wrażenie elegancji i ponadczasowego uroku, który świetnie wygląda na każdym stole.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów