Kieliszki do likieru
Gatunkowy, gesty i bardzo słodki a jednocześnie bardzo mocny alkohol jakim jest likier, to idealny dodatek do różnorakich koktajli. Ceniony na całym świecie do przygotowywania deserów i wyrobów cukierniczych. Od lat słynie z leczniczych właściwości. Przyprawiany cynamonem lub wyciągiem z ziół i pity w niewielkich ilościach leczył wiele dolegliwości. Pamiętać jednak powinnyśmy o doborze odpowiedniego szkła do picia tego wspaniałego trunku. Maleńki kieliszek dobrego likieru z filiżanką kawy to bardzo dobry sposób na wyśmienity deser. Jeżeli natomiast mamy ochotę nieco go rozcieńczyć, możemy zaserwować go w większym kieliszku z grubym dnem, w którym alkohol idealnie uwolni wszystkie swoje właściwości. Z naszej oferty chcemy zaprezentować wspaniałą i różnorodną kolekcję kieliszków idealnie nadających się do tego rodzaju alkoholu.

Klasyczne kieliszki do likieru na ogół mają od 30 do 120 ml pojemności, smukły kształt i długą nóżkę, za którą trzymamy je podczas picia. Drugim rodzajem są kieliszki o grubym dnie, przeznaczone do likierów schłodzonych. Alkohol wówczas zachowuje  w nich odpowiednią niską temperaturę.

Kieliszki do likieru charakteryzują się prostym klasycznym wzornictwem, a jednocześnie zapewniają wytrzymałość i stabilność. Szkło sodowe ma twardą odporną na stłuczenia powierzchnię, którą można wielokrotnie zmywać w zmywarce, dlatego idealnie sprawdzi się jako asortyment do barów, pubów i restauracji. Komplet kieliszków do likieru to idealny prezent dla miłośnika tych niezwykłych trunków.

Oferujemy dla naszych klientów szeroki ich wybór, gdzie każdy kieliszek do likieru to unikat w swoim rodzaju.

Kieliszki do likieru  Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów