Serwowanie pizzy  Jest 19 produktów.

Podkategorie

  • Talerze do pizzy

    Najbardziej rozsławiony cienki placek z ciasta z różnymi aromatycznymi dodatkami to nic innego jak włoska pizza, uwielbiana i podawana z sosem pomidorowym na całym świecie. Ten wyjątkowy specjał zasługuje na podawanie go w jednym kawałku, tak by każda jego część podkreślała kunszt wykonania i pobudzała nasz apetyt.

    Dlatego serwowanie pizzy na talerzach do tego dedykowanych odgrywa dużą rolę estetyczną i dekoracyjną, a tym samym odmienia nasz pogląd na wiele aranżacji. Nasz sklep oferuje całą paletę przepięknych kolorowych talerzy tureckiej firmy Porland, która tworzy tym samym z nich oryginalne i niecodzienne kombinacje.

    Okrągłe talerze do pizzy o średnicy 280 i 320 mm. dostępne są w kolorach beżu, błękitu, pomarańczy lub turkusu, co pozwala zaszaleć szefom kuchni kolorami natury nie tylko na rynku gastronomicznym, ale również w domowym zaciszu. Wyprodukowane z trwałej porcelany Alumilite, w której 30% stanowi tlenek glinu zapewnia dodatkową odporność i trwałość na lata.

    Talerz do pizzy to nie tylko naczynie do jej podania, ale również piękna dekoracja kolorowych elementów malowanych ręcznie, co czyni je niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Kolorowe dekoracje wykonane są pod szkliwem, dzięki czemu bez obaw można myć je w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych. Idealnie gładka powierzchnia zapobiega wchłanianiu się substancji obcych, dlatego jest bardzo bezpieczna i higieniczna dla naszego organizmu.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów