Krajalnica do warzyw

Krajalnica, szatkownica, rozdrabniacz- to wszystkie urządzenia kuchenne wydają się zupełnie zbędne, dopóki sam (lepiej NIE na własnej skórze!) przekonasz się o ich precyzji i szybkości. Jeśli zawsze irytowało cię mozolne krojenie cebuli w równą kosteczkę, marzyłeś o cienkich jak papier wiórkach z pora do klasycznej sałatki warzywnej z majonezem lub drżałeś o powodzenie projektu pt "placki ziemniaczane" ponieważ nie umiałeś dobrze przygotować pulpy ziemniaczanej, to w naszym sklepie internetowym znajdziesz remedium na wszystkie te bolączki.

Ręczna krajalnica do warzyw wielofunkcyjna

Dla wielbicieli akcesoriów kuchennych niewymagających podłączenia do prądu mamy fajne, kolorowe krajalnice do warzyw, które wyposażone są w wymienne ostrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dopasować rodzaj ostrza nie tylko do warzywa, które chcemy posiekać ale także do grubości czy kształtu, który finalnie chcemy uzyskać. Taka krajalnica (np. Domotti z trzema wymiennymi ostrzami Aletta) przypomina swoim kształtem zwykłą tarkę wyposażoną w szufladkę zbierająca utarte warzywa. 

Spaghetti z warzyw? 

W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszy się spiralna krajalnica do warzyw Kult X marki WMF, która umożliwia przygotowanie "warzywnego makaronu", ponieważ wyposażona jest w 3 nakładki o różnej szerokości ostrzy: do tagliatelle (ok. 9 mm), linguine (ok. 5 mm) i spaghetti (ok. 3 mm). Tak przygotowane surowe warzywa można wrzucić do sałatki- będą się pięknie prezentowały w pudełku z drugim śniadaniem czy podczas rodzinnego obiadu.

Szybki rozdrabniacz do warzyw

A może chcesz szybko rozdrobnić surowe warzywa i nie jest dla ciebie istotny ich kształt i rozmiar? Jeśli tak, to przyda ci się zwykły rozdrabniacz, który będzie potrafił nie tylko szybko poradzić sobie z warzywami surowymi ale także z orzechami czy z gotowanymi warzywami.

Krajalnica do warzyw  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów