Sztućce Sola Lotus

Sola Lotus to kolejna propozycja w naszym sklepie internetowym dla osób szukających nowoczesnych, wyróżniających się sztućców do modnych, minimalistycznych stołowych stylizacji. Sztućce Sola Lotus wykonane są w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Oznacza to, że oprócz stali znajduje się tu także 10% niklu, co sprawia, że sztućce te są bardzo wytrzymałe na niskie i wysokie temperatury oraz że nie matowieją z biegiem czasu. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że Sola Lotus to proste, nowoczesne sztućce o grubej, prostokątnej rączce, pozbawione zdobień. O niebanalnym charakterze tych sztućców decyduje ciekawie wymodelowana góra każdego sztućca oraz lekki łuk, który można znaleźć na nożach z serii Sola Lotus.

Sola Lotus idealne do gastronomii

Nasz sklep internetowy poleca sztućce z serii Sola Lotus wszystkim właścicielom hoteli, restauracji oraz firm organizujących bankiety, ponieważ sztućce Sola Lotus to doskonała jakość w doskonałej cenie. Ponieważ Sola Lotus to sztućce z wysokim połyskiem, zachowują swój elegancki charakter pomimo modernistycznej prostocie designu całej linii. Sztućce te można myć w zmywarce, także tej gastronomicznej.

Sola Lotus na sztuki

Każda osoba znająca realia pracy w gastronomii wie, ile sztućców ginie lub niszczy się na przestrzeni choćby paru miesięcy. Dlatego w naszym sklepie internetowym można kupić sztućce Sola Lotus na sztuki i to w bardzo atrakcyjnej cenie, co jest nie tylko istotne przy pierwszym zakupie dużej ich liczby ale także podczas późniejszego użytkowania, ponieważ w każdej chwili można dokupić dowolną liczbę brakujących sztućców. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem hurtowej ilości, zapytaj o rabaty obsługę naszego sklepu, używając do tego celu formularza kontaktowego.

Sztućce Sola Lotus  Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów