Termosy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą termosy konferencyjne, termosy na pompkę, termosy plastikowe, termosy ze stali nierdzewnej.

Termosy   Jest 55 produktów.

Podkategorie

 • Termosy konferencyjne
 • Termosy do kawy i herbaty
  W świecie pośpiechu, zabiegania i chronicznego braku czasu zapominamy o zadbanie o swój komfort życia, który możemy  spełnić małymi przyjemnościami. Aby nasze oczekiwania stały się realne wystarczy jedynie zainwestować w termosy do kawy lub kubki termiczne a wyjście do pracy, na spacer czy jazda samochodem stanie się świetnym rozpoczęciem naszego dnia.  Gorąca  kawa lub inny ciepły lub zimny napój w zależności od pogody, poprawi nasz nastrój, humor i spełni nasze oczekiwania. Najlepszym wyborem do gorących napojów będą termosy do kawy wykonane ze stali nierdzewnej, cechujące się doskonałą izolacją termiczną. Dzięki szczelnemu systemowi zamykania i otwierania oraz dzięki podwójnym ściankom z próżnią w środku, gwarantują nam długi czas utrzymania wysokiej temperatury.

  Dobre termosy do kawy

  W ofercie naszego sklepu posiadamy mnóstwo termosów do kawy o różnej pojemności i wyglądzie. Jeśli termosy te służą tylko do wypicia jednego kubka lub dwóch to wystarczy 250 lub 500 mililitrowy model termosu. Natomiast jeśli potrzebujemy go na cały dzień to w ofercie naszego sklepu dostępne są,  dobre termosy do kawy o większej pojemności np. litrowe, dwulitrowe lub pośrednie. Łatwe do utrzymania i wygodne w użytkowaniu. Przydają się nie tylko na zimowe dni ale również na spacery i wypady rodzinne. Posiadamy je w różnych wzorach i kolorach. Ciekawym rozwiązaniem są małe ale wyjątkowo atrakcyjne termosy do kawy i herbaty w kształcie butelki, pokryte lakierowaną emalią z dodatkiem brokatu, niezwykle szczelne dzięki zakrętce z uszczelką. Przeznaczone przede wszystkim dla młodych i odważnych użytkowników. Są lekkie i wygodne, śmiało zmieszczą się do torebki lub plecaka. Wszystkie z nich cechuje dobra marka takich firm jak: BERLINGER HAUS EMERALD, KINGHOFF i AMBITION. Termosy muszą spełniać przede wszystkim swoje zadanie i służyć nam jak najdłużej. Nasza firma to Państwu zagwarantuje dobrymi warunkami technicznymi termosów,  wytrzymałością i trwałością produktu, wspaniałym designem oraz gwarancją na długie lata użytkowania.  


 • Termosy do butelek
 • Termosy obiadowe
  Ciepły posiłek w czasie dnia gwarantuje lepsze samopoczucie, chęć do pracy i wysiłku, ale również wpływa na cały nasz organizm, czyli zdrowie. Aby dostarczyć sobie odpowiedniej dawki ciepłych kalorii a jednocześnie nie odmawiać sobie przyjemności jedzenia, warto zaopatrzyć się w naszym sklepie w dobry termos obiadowy. Oferujemy termosy znanej na rynku firmy Kinghoff, o różnych pojemnościach z gwarancją utrzymania ciepła od 12 do 24 godzin. Wykonane są z dwóch warstw wysokogatunkowej stali nierdzewnej, gdzie pomiędzy nimi znajduje się próżnia pełniąca funkcję izolacji. Stal posiada właściwości antykorozyjne, jest metalem bardzo wytrzymałym na wiele czynników, a w szczególności na gorące temperatury. Każdy zakupiony w naszym sklepie termos obiadowy posiada wszystkie nie zbędne atesty do przechowywania w nim na wiele godzin gorącej żywności.


  Termos obiadowy utrzymujący długo ciepło idealnie nadaje się do szkoły, biura czy na wycieczki w plenerze. Termosy mogą służyć nie tylko jednej osobie, dlatego posiadamy je w różnych pojemnościach od 500 do 1500 ml. Jeżeli mają służyć dla wieloosobowej rodziny, to proponujemy dobry termos obiadowy o pojemności 1500ml. firmy Kinghoff. Termosy z tej serii posiadają trzy szczelne pojemniki ze specjalną pokrywą chroniącą posiłek przed zmianą temperatury, oraz przed przypadkowym zanieczyszczeniem. Z uwagi na dużą pojemność model tych termosów posiada specjalne uchwyty w kształcie rączki, pozwalające na bezproblemowe ich przenoszenie. Jeżeli natomiast planujemy zabrać termos obiadowy tylko do pracy czy szkoły to wystarczy o mniejszej pojemności np. od 500 do 800 ml. Taki mały termos obiadowy o nowoczesnym designie w zupełności wystarczy do schowania go do teczki lub plecaka. Zaletą termosów firmy Kinghoff jest specjalny sposób ich zamykania, co ma bezpośredni wpływ na szczelność i właściwości termiczne tych termosów. Wpływa to na wygodę oraz zadowolenie z ich użytkowania.


 • Termosy z pompką
na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 55 elementów