Bulionówki szklane

Bulionówka szklana to wygodna propozycja dla tych z Was, którzy są amatorami podawania zup w wygodnych miseczkach a którzy lubią solidne, wytrzymałe szkło hartowane. Dostępne w naszym sklepie internetowym bulionówki szklane marki Arcoroc i Luminarc to bardzo dobry pomysł dla domów, w których są małe dzieci, którym, niestety, od czasu do czasu zdarza się przez przypadek strącić ze stołu jakieś naczynie. Nasze bulionówki są zrobione z grubego szkła, które jest odporne nie tylko na obtłuczenia czy zarysowania, ale także które zapobiega rozbiciu się naczynia. W sytuacji ekstremalnej bulionówka wykonana ze szkła hartowanego pęknie ale na pewno nie rozbije się na wiele drobnych, ostrych kawałków!

Szklane bulionówki dla barów i stołówek

Ze względu na swoje parametry dotyczące użytkowania i bezpieczeństwa bulionówki Arcoroc są szczególnie polecane jako wyposażenie stołówek szkolnych i przedszkolnych. Dobrze sprawdzają się także w barach, bistro czy w firmach kateringowych, ponieważ dostępne w naszym sklepie internetowym bulionówki szklane są sztaplowane i można je bezpiecznie transportować. Posiadamy zarówno bulionówki dymne jak i wykonane z białego szkła hartowanego. Są to bulionówki z serii Arcoroc Trianon. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Wśród zastawy stołowej, którą ,można znaleźć na stronie naszego sklepu internetowego, polecamy Państwa uwadze szklane bulionówki marki Arcoroc. Bulionówki wykonane są ze szkła hartowanego, które jest odporne na zarysowania oraz stłuczenia. Cena bulionówek szklanych jest bardzo przystępna, nieznacznie różni się w zależności od modelu oraz pojemności naczynia. W naszej ofercie znajdą Państwo szklane bulionówki białe oraz dymne.

Idealna zastawa cateringowa

Szklane bulionówki, ze względu na niską cenę oraz odporność na stłuczki, to idealne wyposażenie firm cateringowych oraz stołówek szkolnych. Bulionówka świetnie się sprawdza jako naczynie na zupę przy cateringach na większą ilość osób. Jej niewielkie rozmiary to niebywały atut – dzięki temu jest łatwa w transporcie oraz serwisie. Przy dużej ilości gości, użycie bulionówek zamiast głębokich talerzy znacznie skraca czas wydawania posiłku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo całą zastawę stołową w bardzo korzystnej cenie. Życzymy przyjemnych zakupów!

Bulionówki szklane  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów