Porland Dove
Wykwintna ceramika Porland Dove  to znana linia naczyń z białej porcelany, bez której nie obejdzie się żadna restauracja czy firma cateringowa. Popularność swoją zawdzięcza opartej koncepcji zaokrąglonych naczyń, które łączą prosty klasycyzm z nowoczesnością. 

Porcelana klasyczna zdominowała rynek gastronomiczny, co potwierdza ogromne zainteresowanie serwisami tej linii. W ofercie naszego sklepu znajdą się dla każdego klienta idealnie okrągłe i owalne naczynia dopracowane w najmniejszych detalach, które można wykorzystać do przeróżnych pomysłów oraz indywidualnych aranżacji nakrycia stołu. Dobierając kolorowe elementy dekoracyjne można stworzyć nietuzinkowe pomysły na urozmaicenie swoich potraw i przedstawienie ich w niecodzienny sposób.

Porcelana biała jest najbardziej rozpoznawalna na rynku dzięki swojej doskonałej strukturze i wysokiej jakości zestawów. Wybierając naczynia pamiętajmy, że porcelana DOVE to nie tylko klasyczny wygląd i oryginalny design, ale przede wszystkim  wysoka jakość. Zapewnia trwałość i funkcjonalność co w dużej gastronomi jest na wagę złota. Różnorodność i elegancja białych naczyń do serwowania potraw sprawdzi się na wielu restauracyjnych stołach i dopasuje się do stylistyki w nowoczesnej odsłonie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie można zapoznać się z całą kolekcją porcelany Portland Dove.

Porland Dove  Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów