Czajniki emaliowane

Czajnik należy do podstawowego wyposażenia kuchennego. Trudno sobie wyobrazić kuchnię bez takiego akcesorium. W naszej ofercie znalazły się praktyczne czajniki emaliowane z gwizdkiem do użytku na kuchenkach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych, a także na płycie ceramicznej. W stylistyce oferowane modele są klasyczne, lecz dopasowane do aktualnych trendów dzięki obłości kształtu i modnej kolorystyce. Praktyczne rozwiązania, takie jak rączka dostosowana do kształtu dłoni oraz wygodny gwizdek widocznie zwiększają komfort użytkowania.

Stylowe czajniki – tradycyjne modele w nowoczesnym designie

Z jednej strony funkcjonalność, z drugiej wygląd – oto, na co zwracamy uwagę przy wyborze akcesoriów kuchennych. Nasze produkty spełniają w tych dziedzinach wszelkie kryteria wyznaczone przez nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy czajniki emaliowane w subtelnych, jak również w wyrazistych barwach. Emalia zapewnia olśniewający połysk oraz długą trwałość intensywność koloru. Ekspozycja słoneczna nie wpłynie na wygląd tych akcesoriów, dlatego śmiało można ich używać w kuchniach o dużym nasłonecznieniu. Bez problemu dobierzesz odpowiedni model do aranżacji swojej kuchni.

Sklep internetowy Kuchenne Promocje – czajniki stalowe w dobrej cenie

Oferowane modele wyróżniają się dużą pojemnością – ponad dwa litry. Dzięki temu spełniają potrzeby dużych rodzin na co dzień. Sprawdzą się również podczas wizyty gości. Oryginalne czajniki tradycyjne znanej marki AMBITION staną się ponadto wyjątkową ozdobą kuchni. Wysoka jakość wykonania sprawia, że produkty mają długą żywotność. Atrakcyjna cena to niewątpliwy atut oferty – zachęcamy do zakupu.

Czajniki emaliowane  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji