Durszlaki

Durszlak to przydatna rzecz w każdej kuchni. Dzięki niemu łatwo odcedzimy pastę, kluski, makaron, gotowane warzywa czy kawałki mięsa. Często synonimem słowa durszlak jest słowo cedzak. Jeśli idzie o cedzaki stojące samodzielnie w zlewie to rzeczywiście są to przybory bardzo do siebie zbliżone.

Durszlak, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca

Jedną z większych bolączek dotyczących durszlaków jest to, że zajmują dosyć dużo miejsca i często trzeba je składować między garnkami. Trudno jest potem wyciągnąć taki durszlak, jeśli akurat pilnie chcemy odcedzić gotujący się makaron. Dlatego polecamy dostępne w naszym sklepie internetowym bardzo ciekawe durszlaki wykonane z tworzywa sztucznego. Zaprojektowane zostały przez firmę Joseph&Joseph, która specjalizuje się w innowacyjnym designie i ze znaną sobie gracją odświeża tradycyjne kształty kuchennych przyborów. Nasze durszlaki mają te podstawową zaletę, że nie są ciężkie i nie zajmują wiele miejsca w kuchni, a dodatkowo można je układać jeden w drugim (są sztaplowane), dzięki czemu mogą być zawsze pod ręką.

Zestaw durszlaków z tworzywa

Drugą ciekawą propozycją dla osób, które cenią sobie przedmioty kuchenne dobrze zaprojektowane jest zestaw dwóch cedzaków Joseph&Joseph- duży cedzak do pasty i mniejszy do warzyw. Mniejszy cedzak da się umieścić w większym, co ułatwia nie tylko przechowywanie durszlaków ale także nie wymaga aż tak dużej przestrzeni podczas użycia. Wszystkie nasze cedzaki wykonane są z odpornego na wysokie temperatury kolorowego tworzywa, które nadaje się do mycia w zmywarce, a z biegiem czasu nie odkształca się.

Durszlaki  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów