Chochle do zupy

Długa, duża łyżka służąca do nalewania do talerzy zupy to nic innego jak chochla. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór chochli do zupy wykonanych ze stali nierdzewnej oraz praktycznych oraz eleganckich chochelek do sosów, których można także użyć do nalewania kompotu czy ponczu. Tego rodzaju stołowe akcesoria będą przydatne nie tylko w gospodarstwie domowym ale także w restauracjach czy firmach kateringowych, które w elegancki sposób serwują jedzenie dla swoich gości.


Eleganckie chochle do zupy ze stali nierdzewnej

Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym chochelek do nalewania zupy na szczególną uwagę zasługują chochle marki Sola wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Jest to wyjątkowy stop chromu i niklu w stosunku 18% do 10% (stąd robocza nazwa stopu 18/10), który gwarantuje jednocześnie niezwykłą wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia jak i wysoki połysk bez zadrapań (pomimo wielokrotnego mycia w zmywarce). Jest to opcja szczególnie ceniona przez właścicieli restauracji i firm gastronomicznych, które podczas serwowania potraw muszą zawsze stawiać na akcesoria kuchenne najwyższej jakości.Chochla z haczykiem czy bez?

Czy przed zakupem chochli zwróciłeś uwagę na to, że niektóre nie posiadają na końcu haczyka? W świecie gastronomii zwykło się uważać, że chochelki z uszkiem czy haczykiem stosowane są na kuchennym zapleczu, zaś te o eleganckiej, gładkiej rączce nie mogące być zawieszone, mogą śmiało pojawić się na stole pośród gości. Warto zwrócić uwagę na to rozróżnienie zanim dokonasz zakupu swojej wymarzonej chochli do zupy czy sosu!

Chochle do zupy  Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów