Tortownice

TORTOWNICA DO PIECZENIA CIAST I TORTÓW

Tam gdzie domowe wypieki są na pierwszym planie, gdzie niedzielne ciasto zawsze stoi na stole, to tam nie może nigdy zabraknąć tortownicy do pieczenia. Jest bardzo przydatna i wręcz nie zbędna w wyposażeniu każdej kuchni. Można dostosować wymiary form do naszych potrzeb i piec w niej różnego rodzaju ciasta lub piętrowe torty, które udekorowane pysznymi kremami lub owocami zachwycą nie jednego smakosza słodkości. Dlatego w naszej ofercie nie zabraknie tortownic okrągłych, kwadratowych oraz silikonowych, różniących się od siebie tylko kształtem, wymiarem i materiałem z jakiego są wykonane.

Tortownica kwadratowa z odpinaną ścianką do pieczenia ciasta nadaje się do większości ciast, które chcemy potem pokroić w równe kwadraty. Może to być mazurek wielkanocny, szarlotka i wiele innych, w zależności od inwencji gospodyni. Świetnie nadaje się do sernika na zimno, gdyż odpinane boczne ranty powodują idealne wyjęcie ciasta z formy bez uszkodzenia. Posiadamy również w naszym sklepie interesujące, nowe na rynku gastronomicznym, tortownice kwadratowe posiadającą regulację teleskopową, która umożliwia płynną zmianę rozmiaru ciasta w zależności od potrzeb.

Tortownica okrągła przyda się  bardziej do wypieków świątecznych niż tylko do pieczenia niedzielnego ciasta. Praktyczna i bardzo funkcjonalna z wyjmowanym dnem i wyjmowanymi rantami sprawia, że przełożenie ciasta na paterę staje się bardzo sprawne.

Tortownica silikonowa to bezproblemowe pieczenie ciasta, gdzie materiał silikonowy  zapewnia równomierną cyrkulację ciepła i zimna, oraz skraca czas pieczenia o 20%. Ciasto nie przywiera do formy a my zawsze jesteśmy usatysfakcjonowani z naszego wypieku. Sprawdzi się dla początkujących, którzy dopiero od niedawna zaczęli przygodę w pieczeniu ciast.

Zapraszamy zatem do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą tortownic do pieczenia, które pomogą nam w przygotowaniu przyjęcia pełnego słodkich pyszności.

Tortownice  Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 34 elementów