Filiżanki do kawy

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór filiżanek do kawy. Proponujemy filiżanki eleganckie wykonane z najlepszej jakości porcelany znanych na całym świecie marek Ambition, Ariane, Churchill i Genware. Wszystkie te filiżanki wypalane są w wysokich temperaturach i są zabezpieczone odpowiednim szkliwieniem, co zapobiega zarówno powstawaniu odprysków jak i zabezpieczak kolor i fakturę filiżanek. Oferowane przez nas filiżanki do kawy są dostępne w różnych pojemnościach i różnych kształtach. Można znaleźć zarówno małe filiżanki do espresso jak u duże, eleganckie filiżanki do cappuccino czy latte. Filiżanki porcelanowe znajdujące się w tej kategorii są wykonane z porcelany grubościennej, co oznacza, że dłużej trzymają ciepło podanego w niej napoju.

Filiżanki do kawy nadające się do zmywarki

Oferowana przez nas porcelana kawowa (filiżanki do kawy wraz ze spodkami) nadają się do wielokrotnego mycia w zmywarce (także zmywarce gastronomicznej) bez uszczerbku dla wytrzymałości czy koloru porcelany. Nasze produkty nadają się również do mikrofalówki oraz mogą być podgrzewane na ekspresie do kawy.

W sklepie internetowym www.kuchennepromocje.pl znajdą Państwo bardzo bogatą ofertę porcelanowych filiżanek do kawy oraz herbaty. Wśród nich znajdują się filiżanki takich marek jak: klasyczna i wytrzymała linia Ambition oraz Ariane, lub też bardzo ozdobna i nowoczesna linia Churchill. W naszym asortymencie dostępne są filiżanki do kawy: szklane, z grubej oraz z bardzo cienkiej, ozdobnej porcelany. Cena filiżanek uzależniona jest od marki oraz modelu.

Filiżanki do kawy – porcelana do każdej kawiarni!

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie każdej gastronomii – filiżanki do kawy, herbaty, dzbanki, podstawki, talerze i talerzyki. Dbamy o wysoką jakość naszego asortymentu, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi markami. Wszystkie akcesoria, które zakupią Państwo u nas, są objęte gwarancją. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz do kontaktu z nami. Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty.

Filiżanki do kawy  Jest 88 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 88 elementów