Dzbanki szklane

Dostępne w naszym sklepie internetowym dzbanki szklane wykonane są ze szkła żaroodpornego cienkościennego, co gwarantuje zarówno bezpieczeństwo w użytkowaniu jak i estetyczny wygląd na stole. Wszystkie dostępne u nas dzbanki szklane wyposażone są w zaparzacz (drobne sitko metalowe bądź zaparzacz wykonany z tworzywa), dzięki czemu można kontrolować ilość wsypanej herbaty oraz długość jej parzenia. Dzbanki szklane nadają się do zaparzania wszelkiego rodzaju herbat- do herbaty czarnej, zielonej, białej, czerwonej czy naparu owocowego lub ziołowego. W dzbanku szklanym pięknie zaparzać się też będą herbaty kwitnące, czyli rozwijające się w trakcie parzenia kulki, które po jakimś czasie rozkwitają w piękny kwiat!

Dzbanek szklany Ambition

Oferujemy w naszym sklepie dzbanki szklane Ambition wykonane ze szkła hartowanego. Do Waszej dyspozycji są dzbanki szklane Ambition Nordic o nowoczesnym wyglądzie bądź seria Ambition Lumen. Można wybrać odpowiednią pojemność lub kolor. Taki dzbanek szklany będzie ładnie wyglądał na każdym stole. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii!

Dzbanki szklane do napojów zimnych oraz gorących, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, są wytrzymałe i praktyczne. Wszystkie dzbanki dostępne są w zestawie z sitkiem do zaparzania. Dzbanki – kule są przeznaczone typowo do parzenia herbaty, a ich cena jest bardzo przystępna. W zależności od zapotrzebowania dostępne są dzbanki o pojemności: 700, 900, 1000 lub 1100 ml.

Dzbanki na wodę i na herbatę

Godna polecenia jest także kolekcja dzbanków szklanych do napojów Ambition Nordic – z akcentami w różnych wariantach kolorystycznych: granatowym, turkusowym, żółtym oraz szarym. Świetnie sprawdzą się jako dzbanki na wodę – szklane, z bardzo praktyczną pokrywką. Do zaparzacza zamiast herbaty można wrzucić owoce cytrusowe, miętę lub rozmaryn. Dzbanki są odporne na wysokie temperatury – nawet do 170 °C. Bez żadnych ograniczeń można w nich parzyć zioła oraz herbatę. Dzbanki z linii Ambition Nordic z pewnością będą ozdobą każdej kuchni.

Dzbanki szklane  Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów