Chlebaki nowoczesne

Minimalizm w kuchni to trend, w który przypada do gustu dużej liczbie naszych klientów. Dlatego, jeśli szukasz akcesorów do kuchni, które skupiają się na minimalnych dekoracjach i maksymalnej funkcjonalności, to w naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Chlebak nowoczesny z pokrywą

Nowoczesne chlebaki przyjmują przede wszystkim kształt prostokątnego, głębokiego pudełka wyposażonego w pokrywę. Na tego rodzaju chlebakach nie ma żadnych ozdób, a melamina jest bardzo często biała, czarna lub szara. W naszym sklepie internetowym posiadamy także pojemniki na pieczywo wykonane z metalu pomalowane na nowoczesne, matowe kolory. Do tego można dobrać pojemniki kuchenne na sól, cukier, kawę czy herbatę, tworząc w ten sposób modny, nowoczesny zestaw ładnych akcesorów kuchennych.

Metalowy chlebak z deską do krojenia

Dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego cieszą się nowoczesne chlebaki wykonane z metalu, które przyjmują kształt prostokątnego pudełka. Tego rodzaju chlebaki mają tę istotną zaletę, że zajmują relatywnie mało miejsca w kuchni a dodatkowo nie musimy się martwić, że podczas otwierania takiego pojemnika będziemy potrzebować dodatkowe miejsce, by mieć do niego dostęp. Nowoczesne pojemniki na chleb (u nas w dobrej cenie metalowe, minimalistyczne chlebaki firmy Typhoon) to doskonałe rozwiązanie z jeszcze jednego powodu: ich pokrywa, zrobiona z drewna bambusowego to jednocześnie pokrywa i deska do krojenia pieczywa. W ten sposób masz pewność, że chleb i bułki zawsze kroisz na czystej, przeznaczonej tylko do tego celu, desce do pieczywa.

Chlebaki nowoczesne  Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów