Brytfanny z rusztem

BRYTFANNA Z RUSZTEM DO PIECZENI

Nasze naczynia wielofunkcyjne  do pieczenia firmy Ambition świetnie sprawdzają się w kuchni do przygotowywania różnego rodzaju dań pozwalając zaoszczędzić czas, a tym samym zużycie gazu oraz energii elektrycznej.  Każdy kto chociaż raz zaopatrzył się w produkt firmy Ambition to wie, że jest ona symbolem piękna i elegancji. Wybierając naczynia do pieczenia tej firmy nie tylko kierujemy się nowoczesnym  lub klasycznym wzornictwem, ale przede wszystkim trwałością wykonania dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów.

BRYTFANNA  Z RUSZTEM I POKRYWĄ to ciekawa oferta naszego sklepu nie tylko dla miłośników zdrowego odżywiania. Przystosowana jest do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych. Posiada stalową pokrywę, która może służyć jako osobne naczynie do pieczenia, a idealnie dopasowana zdecydowanie skraca proces gotowania i duszenia potraw oraz zapobiega ich wysychaniu. Wysoce odporna na ścieranie oraz przywieranie potraw. 

BRYTFANNA Z RUSZTEM posiada wielowarstwowe dno, które dłużej utrzymuje temperaturę po zakończeniu pieczenia. Wyposażona jest w wyjmowany ruszt umożliwiając pieczenie bez zbędnego tłuszczu. Doskonale nadaje się do pieczenia mięsa, drobiu, warzyw oraz zapiekanek. Jedzenie jest zawsze świeże, pyszne i soczyste co sprzyja zdrowej, dobrej diecie. Nieprzywierająca powłoka zapobiega przypalaniu się jedzenia i dba o utrzymanie wartościowych składników w potrawie. BRYTFANNA DO PIECZENIA Z RUSZTEM posiada poręczne uchwyty, które  umożliwiają bezpieczne wyjmowanie potraw z piekarnika oraz komfortowe przenoszenie naczynia wraz z zawartością.

AMBITION BRYTFANNA Z RUSZTEM to nie tylko naczynie  estetyczne i praktyczne ale również solidne wykonanie, które charakteryzuje tę firmę. Solidna brytfanna to dobrze przemyślany zakup na długie lata. Zachęcamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu,  gdzie każdy może zaopatrzyć się w wielofunkcyjne naczynie, które okaże się niezastąpione w kuchni każdego miłośnika gotowania.  

Brytfanny z rusztem  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów