Moździerze barmańskie

Świeżo wyciskany sok z owoców i sprasowane przyprawy to podstawa wielu drinków. Aby wydobyć z nich pełnię smaku i zapachu, barmani używają do ich rozgniatania specjalnych moździerzy. To właśnie profesjonalne muddlery nieco przypominające swoim kształtem kuchenne tłuczki sprawiają, że serwowane napoje charakteryzują się mocnym aromatem. Wśród wielu oferowanych przez nasz sklep modeli każdy z pewnością znajdzie produkt, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

Moździerze barmańskie z drewna

Wykonane z naturalnego surowca muddlery to najbardziej tradycyjne modele. Cechują się niezwykłą solidnością i wytrzymałością, a przy tym zachwycają eleganckim wyglądem. Proponujemy modele z główką z nacięciem w kształcie gwiazdki, które doskonale leżą w dłoniach każdego barmana. Wykorzystane do ich produkcji drewno sprawia, że tłuczek nie ślizga się i nie wypada z rąk. Z pomocą takich muddlerów szybko i skutecznie rozgnieciesz owoce, przyprawy i lód potrzebny do stworzenia drinków.

Moździerze do drinków z tworzyw sztucznych

W naszej ofercie dostępne są również muddlery barmańskie wykonane ze stali nierdzewnej lub poliwęglanu, który gwarantują niezawodną pracę przez długi czas. Dzięki wykorzystaniu odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych nie wyszczerbiają się i nie kruszą, a ponadto bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Proponowane przez nas moździerze do drinków posiadają specjalne wypustki, które ułatwiają rozgniatanie owoców, przypraw i kruszenie lodu oraz ergonomiczną, trzymającą się dłoni rączkę.

Moździerze barmańskie  Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów