Dekoracje stołowe
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wazony i świeczniki.

Dekoracje stołowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 26,50 zł dostępny

  Wazon na kwiaty 120 mm ARIANE Prime Ze względu na swój niepowtarzalny skład – porcelana ta gwarantuje mniejsze ryzyko na uszczerbienia i zwiększoną odporność termiczną. Ariane proponuje klientom pięcioletnią gwarancję na obtłuczenia. Gładkie szkliwo odporne jest na zarysowania zaś całość jest bardzo wytrzymała. Można myć w zmywarkach, jak i używać w...

  26,50 zł
 • 4,50 zł Dostępny

  Wazon czarny 25 cm OLEO AMBITION Ambition to produkty o wysokiej jakości, oryginalnym wzornictwie, oraz atrakcyjnej cenie. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Marka Ambition to niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat marka ta zaspokaja najróżniejsze gusta klientów.  WYPRZEDAŻ!!!

  4,50 zł
 • 13,90 zł Dostępny

  Wazon biały 17 cm IRIS SZRON AMBITION Ambition to produkty o wysokiej jakości, oryginalnym wzornictwie, oraz atrakcyjnej cenie. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Marka Ambition to niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat marka ta zaspokaja najróżniejsze gusta klientów.  WYPRZEDAŻ!!!

  13,90 zł
 • 4,50 zł Dostępny

  Wazon czerwony 25 cm OLEO AMBITION Ambition to produkty o wysokiej jakości, oryginalnym wzornictwie, oraz atrakcyjnej cenie. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Marka Ambition to niebanalne rozwiązania AGD do kuchni i jadalni. Od wielu lat marka ta zaspokaja najróżniejsze gusta klientów.  WYPRZEDAŻ!!!

  4,50 zł
 • 8,90 zł Dostępny

  Świecznik Tealight trójkąt Świecznik Tealight trójkąt: wykonany zgrubego szkła hartowanego o wymiarach 9,6x4,5cm Wyprzedaż!!!

  8,90 zł
 • 2,90 zł Dostępny

  Świecznik kosteczka Świecznik kosteczka wykanany z grubego szkła hartowanego o wymiarach 4x4cm Wyprzedaż!!!

  2,90 zł
 • 8,00 zł Dostępny
  Promocja!

  Świecznik kosteczka skręcona Świecznik kosteczka wykonany z grubego szkła hartowanego o wymiarach 6,3x5,9cm Wyprzedaż!!!

  8,00 zł
 • 5,50 zł Dostępny

  Świecznik Tealight płaski podwójny Świecznik Tealight płaski podwójny wykonany z grubego szkła hartowanego o wymiarach 10x5,5x2,5cm Wyprzedaż!!!

  5,50 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów