Łopatki

Można użyć łyżki i widelca, można pomóc sobie palcami, ale czy naprawdę warzywa pieczone w piekarniku, frytki, czy nawet pyszne ciasta przełożone kremem nie mogą być po prostu potraktowane za pomocą stosownej łopatki kuchennej?

Łopatki do nakładania ciasta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą łopatek do nakładania ciasta. Taki zestaw składający się z 2 elementów, czyli łopatki oraz dużego noża powinien znajdować się w każdym domu. Są to w większości produkty wykonane ze stali nierdzewnej ręcznie polerowanej (tzw. wysoki połysk), dzięki któremu łopatka prezentuje się bardzo elegancko i będzie doskonałym dopełnieniem każdej stołowej dekoracji. Sztućce do ciasta, które kupisz w naszym sklepie nadają się do mycia w zmywarce, a dzięki specjalnie wykonanemu stopowi stali nie powinny matowieć ani ulegać zarysowaniu. Jeśli szukasz łopatki do ciasta, to zwróć szczególną uwagę na produkty marki: Ambition, Domotti, Sola czy WMF i dopasuj styl wybranego przez siebie zestawu do posiadanych sztućców deserowych. 

Stalowa łopatka do piekarnika

Osoby, które często korzystają w domu z piekarnika wiedzą doskonale, że niektóre potrawy przygotowywane w ten sposób wymagają odpowiedniego mieszania czy przekładania podczas pieczenia. Z tego względu do upieczenia i wyjęcia z piekarnika frytek czy warzyw będzie potrzebna stalowa łyżka z długą rączką. Łyżka ta przypomina swoim kształtem koszyczek, do którego nakłada się warzywa. Tego rodzaju łopatki kuchenne będą przydatne także w restauracjach serwujących jedzenie w formie bufetu czy podczas przyjęć organizowanych przez firmy cateringowe- dzięki takim łopatkom można podawać także mięso czy sałatki.

Łopatki  Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów