Sztućce Sola Durban

Proponowana przez nasz sklep internetowy kolekcja sztućców Sola Durban to sztućce współczesne, pozbawione zbędnych ozdób, jednak charakteryzujące się nieco masywniejsza rączką niż delikatna Sola Donau. Motywem wiodącym w tej linii jest prostokątne, grube zakończenie każdego sztućca, który wyśmienicie równoważy całą konstrukcję. Sola Durban to sztućce grubsze; grubość poszczególnych sztućców waha się od 4mm do 8,5mm. Wszystkie elementy linii Sola Durban wykonane są z wytrzymałej, wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, gwarantującej komfortowe i długie użytkowanie, także w intensywnych i wymagających warunkach gastronomicznych.

Sztućce Sola Durban do gastronomii

Sola Durban to częsty bywalec wielu stołów w branży gastronomicznej. Są to bowiem eleganckie sztućce wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, której wysoki połysk daje wrażenie elegancji i stylu. Z drugiej strony minimalistyczny design dobrze wygląda we współczesnych wnętrzach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór sztućców Sola Durban do kupienia na sztuki i to w bardzo dobrej cenie! Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz kupić dokładnie tyle sztućców, ile naprawdę potrzebujesz, a jeśli jakaś część Twojej zastawy się zgubi lub zniszczy, w każdej chwili możesz dokupić dowolną liczbę brakujących sztućców.

Sztućce Sola Durban na sztuki

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sztućcami na sztuki z serii Sola Durban dostępnych w naszym sklepie internetowym. Oferujemy zarówno sztućce do jedzenia jak i bardzo bogatą gamę sztućców do serwowania zup, mięs, sałat lub ciast. Zarówno właściciele restauracji, hoteli, sal bankietowych czy weselnych jak i właściciele firm kateringowych znajdą tu wszystko, czego potrzebują w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sztućce Sola Durban  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów