Porland Seasons Coal

WYJĄTKOWA PORCELANA PORLAND

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niepowtarzalną oraz wyjątkową w swoim pięknie kolekcję Porcelany Porland, która zaprojektowana i dopasowana jest dla prawdziwych koneserów sztuki kulinarnej. Talerze, tace, filiżanki, dzbanki, kubki oraz mini naczynia zachwycają fakturą, kształtem i oryginalną kolorystyką. Każda stworzona z nich kompozycja jest unikatowa i nie zawstydzi nawet najbardziej wybrednych gości, a prosty posiłek zamieni w wytworne przyjęcie.

PORCELANA CZARNA

Charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, a każdy jej egzemplarz jest wyjątkowym dziełem sztuki. Szlachetna czarna barwa dodaje jej atrakcyjności, a dzięki specjalnemu procesowi produkcji i ręcznie nakładanej na krawędzie dekoracji każdy produkt wygląda oryginalnie. Czarna porcelana przez to jest chętnie kupowana przez klientów na wyjątkowe okazje i święta, oraz na prezenty okolicznościowe. Wybierając wyposażenie dla restauracji musimy zwracać nie tylko uwagę na wygląd ale również na trwałość i jakość materiałów z jakich są wykonane. Trwała porcelan zrobiona jest z najlepszych odmian porcelany co nadaje jej dużą wytrzymałość, a co za tym idzie odporność na zarysowania. Mocne szkliwo, którym jest pokryta tworzy warstwę ochronną i poprawia wydajność podczas intensywnego jej użytkowania, oraz pozwala zachować ją w nienaruszonym stanie przez długie lata, dlatego idealnie nadaje się do sal restauracyjnych.

Porcelana stołowa PORLAND to pięknych zbiór naczyń, które można mieszać ze sobą i układać w różne kompozycje wedle własnego uznania, co wywołuje niepowtarzalny efekt nakrycia stołu. Każde naczynie z Porcelaną Stołową to ciekawy design nadający prestiżu i elegancji, przedstawiony przez producenta w niebanalnej formie tworzy prawdziwe dzieło sztuki rzemieślniczej. Zapraszamy zatem do naszego sklepu, bo warto zaopatrzyć się w tą piękną a zarazem praktyczną na co dzień i od święta Porcelanę PORLAND.

Porland Seasons Coal  Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów