Talerze głębokie Churchill

Każda porcelana odpowiednio wyeksponowana stanowi piękną oprawę każdej aranżacji oraz dodaje niepowtarzalnego charakteru. Chętnie kupowana przez profesjonalne gastronomie, a dzięki swoim walorom estetycznym i wysoką jakością zyskała wielu miłośników. Z naszej oferty chcemy przybliżyć Państwu zdobione ręcznie porcelanowe talerze churchill wchodzące w skład dużej kolekcji o niepowtarzalnym charakterze. Wśród nich znajdziemy między innymi kilka rodzajów talerzy, w różnej kolorystyce z przeznaczeniem do konkretnych dań.

Talerze głębokie churchill w kolorze białym sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ekonomiczny, trwały i lekki talerz. Linię opracowano specjalnie z myślą o cateringu i obsłudze dużych grup na bankietach i śniadaniach. Charakteryzują się wysoką jakością, prostym designem, gdzie biel idealnie współgra z każdą kolorową aranżacją. Dużym zainteresowaniem na rynku gastronomicznym cieszy się również nowa kolekcja rustykalnych i ręcznie dekorowanych produktów, gdzie nieodłącznym elementem jej są talerze do zupy churchill. Jest to najnowsza i najbardziej wyszukana zastawa stołowa Churchill Stonecast Corn Flower, w której naczynia klasyczne czy rustykalne, tworzą ze sobą harmonijną całość.

Pięknie prezentują się we wszystkich wnętrzach o charakterze tradycyjnym, jak również dopełnią nowocześnie urządzone jadalnie. Białe i kolorowe mocne szkliwo, którym są pokryte tworzy warstwę ochronną i zapewnia trwałość na długie lata. Dostępne w naszej ofercie i w niewygórowanej cenie pozwalają na luksus posiadania tych eleganckich talerzy w domu każdego z nas.

Talerze głębokie Churchill  Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów