Patelnie żeliwne

Dzięki temu, że doskonale przewodzą ciepło oraz bardzo długo utrzymują osiągniętą temperaturę, patelnie żeliwne cieszą się coraz większą popularnością zarówno w kuchniach domowych, jak i w lokalach gastronomicznych. Ich właściwości sprawiają, że z powodzeniem mogą być również wykorzystywane do serwowania gorących potraw prosto na stół.

Co wyróżnia patelnie z żeliwa? Oprócz właściwości termicznych, posiadają one również inne zalety. Na szczególną uwagę zasługuje wykonanie z ekologicznego materiału. Dzięki temu możemy mieć pewność, że do ich produkcji nie użyto szkodliwych substancji, a podczas smażenia nie uwalniają się toksyczne związki i nie przenikają do potraw. Żeliwo jest dość ciężkie, ale jest to również niewątpliwa zaleta tego surowca. Dzięki temu patelnia jest stabilna, znacznie trudniej o jej strącenie z kuchenki bądź ze stołu. Na uwagę zasługuje również cena – proponujemy zarówno wersje droższe, jak i za jedyne kilkadziesiąt złotych.

Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów. Dlatego w naszej ofercie znajduje się zarówno mała patelnia żeliwna, jak i znacznie większe modele. Niektóre z nich są również dostępne w komplecie z deseczką, która sprawdzi się jako podkładka na stół. Poszczególne produkty różnią się nie tylko średnicą, ale również wysokością. Pozwala to na idealne dopasowanie do konkretnego zastosowania. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem proponowanym przez nasz sklep internetowy z funkcjonalnymi, a przy tym designerskimi akcesoriami do kuchni.

Patelnie żeliwne  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów